• Кам’янець-Подільський, фортеця XIV-XVII ст.
    Кам'янець-Подільський

    Армянские кварталы

    Кликайте на картинки, и они увеличатся Поднявшись наверх из каньона, мы сделали дежурный кадр и пошли в город по Старобульварному спуску. Прежде чем начать осмотр армянских кварталов, мы решили взглянуть на Доминиканский монастырь, точнее то, что от него осталось. Монастырь спрятан во дворах, но найти его несложно. Напротив Тринитарского костела имеется такой себе шинок (кстати, возле шинка – абсолютно улётный памятник Великой Отечественной войне! Оцените цветовую гамму!) Так вот, заходите за шинок во двор и видите там Михайловский костел и еще много всевозможных руин, являющихся кельями. Нам показалось, что там идут реставрационные работы. Если это правда, то мы безумно рады. Дальше выходим со двора и попадаем на вполне респектабельную площадь…

  • Кам’янець-Подільський, фортеця XIV-XVIII ст.
    Кам'янець-Подільський

    Кам’янець-Подільський

    Кам’янець-Подільський – районний центр у Хмельницькій області. Населення 100 тис. осіб. Перша письмова згадка про місто – 1060 р. Місто є однією з туристичних Мекк України завдяки середньовічній фортеці, яка розташована серед унікального природного ландшафту.Галерея Кам`янця-Подільського, 2005, 2007 Наша подорож до Кам`янця (2007)+багато фотоРозповідь про подорож до Кам`янця (2005)Ще фото Кам`янця (2008)Кам’янецький каньйон – наймальовничіше звалище УкраїниГотелі Кам`янця-Подільського

  • Кам’янець-Подільський, фортеця XIV-XVII ст. Вперше згадується у 1374 р. Спочатку була дерев’яною, з XVI ст. - кам’яною. У фортеці 11 башт: Чорна, Лянцкоронського, Комендантська, Рожанка, Водна, Нова, Денна, Біла, Тенчинська, Ковпак, Папська. Фортеця була «учасником» війни під проводом Хмельницького. У 1672 р. Кам’янець захоплений турками. Верхівка міста віддала його ворогу, але комендант фортеці Володиєвський та майор Геклінг підірвали порохові погреби в знак протесту, і фортеця була значно зруйнована. У 1699 р. місто повернено Польщі. У XVIII ст. поляки використовували фортецю як в’язницю. У 1793 р. Кам’янець відійшов Росії, яка теж використовувала фортецю як тюрму. Двічі в Папській башті фортеці був ув’язнений народний герой Устим Кармалюк (1817-1818 та 1822-1823).
    Кам'янець-Подільський

    Галерея Кам`янця-Подільського, 2005, 2007

    Фортеця Кафедральний собор Петра і Павла Вірменська церква Інші культові споруди міста Польський ринок, П’ятницька вулиця, Вірменський ринок Каньйон Серпень 2005, березень 2007 Крім цього, пропонуємо до вашої уваги ще більше фото Кам’янця з коментарями: Південна частина каньону навколо Старого міста Північна частина каньону навколо Старого міста Вірменські квартали Вулиця Довга Вулиця П’ятницька, Польський ринок Вулиці Татарська, Зарванська, Троїцька площа Петропавлівський собор Нічне місто. Ще можете прочитати невеличку розповідь про те, як ми вперше їздили до Кам’янця, а також ексклюзивний матеріал про рівень культури українців.

  • Кам'янець-Подільський. Ратуша, XIV-XIX ст. Тут були органи управління польської влади згідно наданого місту у 1432 р. магдебурзького права. На вежі встановлений дзвін, який відлив у XVII ст. львівський майcтер Полянський. Перед ратушею у 1818 і 1824 рр. було покарано Устима Кармелюка ударами батогом.
    Кам'янець-Подільський

    Розповідь про подорож до Кам`янця (2005)

    Кам’янець-Подільський відомий на всю Україну передусім своєю фортецею. Але скажу відразу, що особисто мене в Кам’янці більш вразили інші пам’ятки, яких там насправді дуже багато. І в той же час думаю, що якщо б не було там фортеці, то й все інше не здавалося б таким привабливим. Приїхали ми до Кам’янця зранку поїздом «Київ-Кам’янець-Подільський» і відразу ж, не марнуючи часу, поїхали до центра міста. Вийшовши з маршрутки на одній з людних вулиць вирішили ми спитати, де ж все-таки в місті центр. Ну просто звикли ми, що в усіх містах всі пам’ятки старовини містяться в центрі. І тут сталася несподіванка. Хтось з місцевих мешканців нам відповів, що ми зараз знаходимось в…

  • Кам'янець-Подільський, готель "У каньйоні", вул. Руська, 60.
    Кам'янець-Подільський

    Готелі Кам`янця-Подільського

    «У каньйоні» , готель. Кам’янець-Подільський, вул. Руська, 60. Тел.: (097) 505-72-19. Готель у Старому місті (до фортеці 10 хвилин пішки). Розташований у каньйоні річки Смотрич. Ціна за номер від 200 до 350 грн. У готелі 6 номерів з усіма зручностями, супутниковим ТБ, Wі-Fі. Додатково: стоянка, ресторан, міні-бар, фінська сауна на дровах, організація екскурсій (у тому числі катання на БТР, екскурсії на теплоходах та повітряній кулі). «Фільварки-центр»*** , готельно-розважальний комплекс. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 99. Тел.: (03849) 3-32-31, 3-60-24,3-36-06. Комфортабельний готель на 32 номери у парковій зоні. У номерах: душова кабінка, телевізор, телефон. Додатково: бар, нічний клуб, сауна, басейн, баня, більярд, конференц-зал, солярій, стоянка, тренажерний зал. «Фільварки-міні», готель. Кам’янець-Подільський, вул. Сицінського,…

  • Мусор Каменца-Подольского
    Кам'янець-Подільський

    Каменецкий каньон – самая живописная свалка Украины!

    Здесь мы немножко расскажем вам о том, что не показывают туристам в Каменце-Подольском. Все прекрасно знают крепость, кафедральный собор и прочие достопримечательности города, но вот каньон все туристы привыкли видеть только издалека. А мы вот в свой последний приезд в Каменец решили спуститься в каньон и прогуляться по нему. И как вы думаете, что мы там увидели? Ну, естественно, мы увидели там речку, камни, деревья и еще много чего красивого. Но, кроме этого, пред наши светлы очи предстали такие кучи мусора, что любование красотами каньона у нас периодически сопровождалось легкими приступами тошноты. Что мы вам хотим сказать, ребята… Свиньи вы редкие. Нет, конечно, во всех городах нашей страны творится подобное…

  • Кам'янець-Подільський

    Наша подорож до Кам`янця (2007)+багато фото

    Тут розміщені наші враження від подорожі до Кам’янця в березні 2007 року. У зв’язку з тим, що фотографій та інформації дуже багато, ми вирішили розбити розповідь на частини. Кожна розповідь ілюструється фотографіями. Не забувайте клікати на прев’юшки, щоб фото збільшувалися. Вдалих вам подорожей! Південна частина каньйону навколо Старого містаВірменські кварталиВулиця ДовгаВулиця П’ятницька, Польський ринокПетропавлівський соборВулиці Татарська, Зарванська, Троїцька площаПівнічна частина каньйону навколо Старого містаНічне місто

  • Кам'янець-Подільський. Новопланівський міст (1874) з'єднує Старе та Нове місто
    Кам'янець-Подільський

    Южная часть каньона вокруг Старого города

    Как все-таки хорошо, что в нашей стране так много праздников! Иначе когда бы мы путешествовали? Вот и на этот раз, ко дню международной солидарности трудящихся женщин 8 марта 2007 года (точнее, к четырем подряд выходным) мы приурочили свою поездку в Каменец-Подольский. Всю неделю мы волновались по причине мрачной погоды и таких же прогнозов, и даже по приезде в Каменец утром из окна поезда мы наблюдали что-то страшное и портящее настроение. Но справедливость есть, и ее стоит дождаться. Как только мы (решив организационные вопросы с поселением) дошли до Старого города, вышло солнышко, и не заходило уже до нашего отъезда (точнее, заходило, конечно, но не за тучи, а на ночь). Ну, не…

  • Вулиця Довга
    Кам'янець-Подільський

    Вулиця Довга

    Клікайте на картинки, і вони збільшаться Вулиця Довга, на мій погляд, одна з найцікавіших в Старому Місті. І подивитись на старовинні будинки, яких там багато, ми йдемо прямо зараз. На Довгу ми потрапляємо з Госпітальної, в тому місті, де вони перетинаються біля казарм, і йдемо вгору. Будиночки на цій вулиці дуже старі. Кожний будинок зведений не на рівному місці, скажемо так. Тобто якщо навіть стіни більш нові, то фундаменти ще середньовічні. Дуже цікава вуличка! До речі, не тільки тут, а майже усі будинки у Старому Місті мають багатовікову історію: щось перебудовувалося, щось добудовувалося, будинки втрачали свій первісний вигляд, але ж якщо казати про їхній вік, то відкидати всі нашарування не…

  • Вид на вулицу П'ятницьку з Вірменського ринку
    Кам'янець-Подільський

    Вулиця П’ятницька, Польський ринок

    Клацайте на картинках, щоб збільшити Від Вірменського ринку відходить П’ятницька вулиця. Мабуть, найзнаменитіша з усіх у Кам’янці. У всякому разі, види цієї вулиці розтиражовано на листівках у великій кількості. Напевно, все завдяки будинку руського магістрату, який є окрасою міста і одним з його символів. Свої органи самоврядування в місті були у поляків, вірмен та в українців (з 1491 р.). Про цю славетну подію і нагадує нам Будинок з Драконом на П’ятницькій вулиці. Зараз у цьому будинку розміщено дирекцію Кам’янецького історико-архітектурного заповідника. Інші будівлі на П’ятницькій зараз у непоганому стані, принаймні, ззовні. Але, судячи з фотографій в Інтернеті, нещодавно були майже розвалені. Деякі відбудовуються зараз. Належать вони до XVII-XIX ст. Є…