Підгірці (Бродівський р-н)

Як доїхати до Підгірців (як це робили ми)

Підгірці. Палац, 1635-1640, арх. Андреа дель Аква. Автор проекту укріплень – Гійом Левассер де Боплан. Побудований за наказом коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського.
Від АС-2, що на вул. Хмельницького у місті Львові, їздять автобуси у золочівському напрямку. Деякі з них доїжджають до Підгірців, причому проїжджають прямо повз замок. Увага, маршрутки потрібні не до Золочева, бо він розташований перед Підгірцями, а ті, що йдуть ще дальше (наприклад, на Поморяни).

Але ми не шукаємо легких шляхів. Ми хотіли об’єднати Олесько з Підгірцями в один день. А ці два містечка, між іншим, лежать на різних трасах, і сполучення між ними проблематичне. Як ми вийшли з ситуації?

Спочатку поїхали в Олесько (туди дістатися неважко, з тієї ж АС-2 величезна купа маршруток), а після оглядин Олеського замку там на трасі впіймали попутку в бік Бродів. Хвилин через 7-10 після Олеська на трасі буде зупинка «Підгірці». Це ніякі вам не Підгірці, а тільки зупинка. На ній ми вийшли. До речі, сам замок видно звідти дуже добре – вид фантастичний!

Так ось. Прямо від зупинки йшли ми чистим полем десь хвилин 30 у напрямку замку, який і був для нас дороговказом. А можна було б не виходити на зупинці, а проїхати трохи далі, до повороту на Ясенів. Звідти йти до замку менше і по дорозі, а не по полю.

А ще краще – поїхати на своєму транспорті.

Якщо у вас є інші варіанти, як доїхати до Підгірців, то підкажіть. Може все набагато простіше.

Травень 2006

Фотогалерея Підгірців

Коротка історія Підгірців

Звіт про нашу подорож до Підгірців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *