Трускавець

Трускавець

Трускавець. Вілля

Я полюбила Трускавець раз і назавжди. Цьому не завадили ані натовпи «хворих», ані шансон кожного вечора з усіх дірок, ані крикливе караоке на центральній площі, ані «курортна інфраструктура» на рівні «совка». Так, дійсно, Трускавець – місто контрастів. Контрастів між кількістю грошей, які приходять до цього міста від тисяч відпочиваючих, та роздовбаними дорогами, відсутністю води у водолікарнях, непрацюючими фонтанами, сміттям тощо. А навіщо ж ці гроші витрачати на такі дрібниці, коли можна просто покласти їх до кишені? Так «хазяї» Трускавця і роблять. А ми, українці, це їмо. І не тільки ми.

Але все одно я його люблю. Це я ложку дьогтю спочатку всипала, щоб потім покращити враження. Адже запам’ятовується останнє слово. Взагалі-то тут просто неймовірно. Західноукраїнські курорти відрізняються від метушливого Криму якоюсь такою ненав’язливістю, спокоєм і абсолютною відстороненістю від «мирського» життя. Тобто забуваєш повністю про те, звідки ти, коли у тебе відпустка закінчується і як твого начальника звати. Просто дихаєш свіжим повітрям (а воно тут таке, як ніде у іншому місці), їздиш на екскурсії (Трускавець дуже вдало розташований – зручно їздити по навколишнім цікавим місцям), одним словом, насолоджуєшся життям. І додому зовсім не хочеться.

Трускавець. Вілла

Крім знаменитої «Нафтусі» і санаторіїв є у Трускавці ще дещо цікаве. Тут залишилося декілька старовинних будинків, так званих вілл, які представляють чудові зразки місцевої архітектури поч. ХХ ст. Є і сучасні цікаві споруди. Збереглися тут церква і костел ХІХ століття, а також є декілька нових культових споруд. Є у місті й музеї. Один з них – музей художника Івана Біласа, дуже цікавий, розташований у будинку старовинної вілли «Гопляна». Рекомендую. Музей історії Трускавця також розмістився у старовинному особняку. А ще мені дуже сподобався парк з оригінальними сучасними скульптурами, лавками, птахами і білочками.

А ще неймовірно талановиті вуличні музиканти! А ще величезна кількість ожини, грибів та горіхів! А ще неймовірно м’який та приємний мікроклімат! Одним словом, приїздіть до Трускавця. Адже тут мені навіть приходили думки, що у цьому місті варто поселитися на все життя. І багато хто зі мною згодний.

Липень-серпень 2008
Готелі Трускавця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *