Новини

 • Білгород-Дністровський. Акерманська фортеця, ХІІІ-XV ст.
  Новини

  Акерман – найбільша фортеця України

  Акерманська фортеця у Білгороді-Дністровському – найбільша в Україні. І, мабуть, найдальша. Адже потрапляють сюди в основному туристи, які відпочивають у сусідній до Білгорода Затоці. Насправді, Білгород має дуже великий туристичний потенціал. Адже тут, крім фортеці, є залишки давньогрецького міста Тіри, на місці якого, власне, і виник середньовічний Акерман. Є тут цілюще джерело для любителів релігійного туризму. І море зовсім поруч. Та й сам Дністровський лиман, на березі якого розташоване місто, виглядає як справжнє море. Дуже сподіваємось на те, що Білгород-Дністровський нарешті стане спражньою туристичною перлиною Беcсарабії. Матеріал тут.

 • Країна мрій, 2014
  Новини

  «Країна мрій» призначила нове місце зустрічі

  Популярний фестиваль «Країна мрій» у 2014 році вперше був проведений не на звичному місці – мальовничому Співочому полі, а у парку «Феофанія» на околиці Києва. Незвично, проте парк дуже приємний і пристосований до такого масового естетичного відпочинку. Відразу звернемо увагу на недолік: більшість глядачів була незадоволена організацією транспорту: юрби людей пізно ввечері не змогли влізти до безкоштовних автобусів, громадський транспорт (єдина маршрутка) вже не ходив, а таксисти виставили захмарні ціни. Просимо організаторів звернути увагу на цей суттєвий недолік. Цього разу артисти могли вступити на восьми музичних сценах. Найцікавіше цьогорічне нововведення – нова сцена «Театр-кабаре», адже й сам головний «мрійник» Олег Скрипка у супроводі джаз-бенду «Забава» провів основний свій виступ саме…

 • Старий Мерчик. Палац Шидловських, 1776-1778.
  Новини

  Архітектурні скарби Слобожанщини гинуть через людську недбалість

  Нещодавно ми відвідали колись найрозкішніший палацо-парковий комплекс Слобожанщини. Ключове слово тут «колись». Зараз на місці колишньої садиби Шидловських у Старому Мерчику ви зможете побачити хащі замість парку та руїну, у якій тільки знавці архітектури розпізнають розкішний палац. Ще 20 років тому палац виглядав досить пристойно, але за ці роки він дійшов до такого стану, наче стоїть покинутим років сто. На жаль, цю перлину Слобожанщини вже зараз можна вважати втраченою. Матеріал тут.

 • Бердянська коса.
  Новини

  Бердянська коса – заповідне місце на Азовському морі

  Минулого літа ми відкрили для себе таке місце для літнього відпочинку, як Бердянськ. Звичайно ж, нічого оригінального в цьому нема: хто ж не чув про Бердянськ – популярний з дитинства курорт на Азовському морі? Але ж ми чомусь не знали, що там є Бердянська коса. Виявилось, що це одне з найчарівніших і найцікавіших місць в Україні, для того, щоб провести свою відпустку. Заходьте на наш звіт про коротку, але повну вражень поїздку на Бердянську косу. І поспішайте. Вже половина літа минула. Матеріал тут.

 • Новини

  Вітаємо всіх з днем Святого Миколая і з відкриттям сайту!

  19 грудня 2006 року почав працювати сайт “Мандруємо Україною”. Це подарунок до Дня Святого Миколая всім, хто не уявляє свого життя без подорожей теренами нашої країни. Ми не претендуємо на те, щоб сайт був універсальним довідником українських пам’яток. На сайті тільки те, що ми бачили на власні очі і сфотографували власною камерою. Чого і вам всім бажаємо. Також адміністрація щиро вітає одного з авторів нашого сайту з Днем народження. Бажаємо йому успіхів в усіх його справах, міцного здоров’я, гарного настрою. З повагою до всіх WWW.UKRMANDRY.COM.UA.

 • Новини

  На сайті з’явилися всі фото

  Нарешті на наш сайт додані все наявні у нас на даний час фотографії. Наступні будуть після наступної подорожі (очікується Полтавщина на початку 2007 року). З нового року розпочнеться наповнення сайту текстовою інформацією. Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим роком! Успіхів.

 • Новини

  На сайт додані свіжі фото

  10 січня на сайті з’явилися нові фотографії з Полтави та Диканьки, зроблені на РІздво (символично! тобто Різдво, Диканька і всьо такоє!) Також додані відскановані, не дуже свіжі, але від цього не менш красиві фото таких місць: 1. Судак (у Криму) – 1997. 2. Святогірська лавра – 1998. Лавра до ремонту. Зараз там, кажуть, красиво, але тоді монахів було менше. 3. Збараж – 2005. 4. Теребовля – 2005. 5. Кременець – 2005 (до колекції нових додано 2 не зовсім нових, впізнати їх можна за якістю). Отже, дивіться і заздріть. Тобто, насолоджуйтесь.

 • Новини

  Останні оновлення на сайті

  Вітємо! 1) 2 лютого – нарешті з’явився звіт про дві наші подорожі до Тернопільської області у 2005 та 2006 роках. Дивіться у рубриці Тернопільська область. 2) 6 лютого – розпочалося поповнення нашої загадкової рубрики “Корисна інформація”. Там ми розмістили список готелів Львова і передмість. Це найбільший список з усіх, які ви тільки зможете знайти в Інтернеті. Можете перевірити. Якщо десь знайдете такий же, то значить він стягнутий з нашого сайту. 3) Додано коротку історію славного міста Теребовлі. Крім цього всього, кожного дня додаються підписи під фотографіями. Так що кожного разу можете знайти на сайті щось новеньке. Всім успіхів.