Невицьке

Невицьке

Невицький замок, ХІІІ-XVI ст.

Невицький замок вперше згадується у документах у 1274 р.

Розташований на високому пагорбі, вкритому лісом. Завдяки цьому його руїни є одними з наймальовничіших в Україні.

Замок є одним з улюблених місць відвідування для молодят, та й серед туристів останнім часом замок набув великої популярності.

Замок є напівзруйнованим, але при цьому має дуже романтичний вигляд, у тому числі і завдяки гонтовому даху на вежі-донжоні, який додає фортеці трохи казковості.

Замок є одним з найфотогенічніших серед українських твердинь. Розташування його дуже зручне і вдале, аби туристи зробили гарні фото. Наче спеціально його колись так побудували)).

Якщо ви вже приїхали на Закарпаття, то не пожалкуйте часу і відвідайте цей чудовий замок.

Головне питання: як доїхати?

В Інтернеті є відомості, що до замку треба їхати на маршрутці №115 з площі Корятовича в Ужгороді. Виходити у селі Кам’яниця. Маршрутка, звичайно, не під’їжджає до самого замку. Крім того, повз гору з Невицьким замком їдє багато міжміських автобусів від АС-2 Ужгорода. На один з них можна сісти, тільки треба спитати у водія, де ближче до замку вийти.

Чесно, не пам’ятаємо, спитали ми чи ні, але від дороги вгору йшли дуже довго, мабуть хвилин сорок. Насправді, гора не така й висока, але дорога йде серпантином, тому збільшується у декілька разів. Коли ми нарешті побачили цю красу, то дуже зраділи, що дерлися сюди недарма)).

Серпень 2006

Iсторія Невицького замку
Галерея Невицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *