Новини

«Країна мрій» призначила нове місце зустрічі

Популярний фестиваль «Країна мрій» у 2014 році вперше був проведений не на звичному місці – мальовничому Співочому полі, а у парку «Феофанія» на околиці Києва. Незвично, проте парк дуже приємний і пристосований до такого масового естетичного відпочинку. Відразу звернемо увагу на недолік: більшість глядачів була незадоволена організацією транспорту: юрби людей пізно ввечері не змогли влізти до безкоштовних автобусів, громадський транспорт (єдина маршрутка) вже не ходив, а таксисти виставили захмарні ціни. Просимо організаторів звернути увагу на цей суттєвий недолік.

Країна мрій, 2014

Цього разу артисти могли вступити на восьми музичних сценах. Найцікавіше цьогорічне нововведення – нова сцена «Театр-кабаре», адже й сам головний «мрійник» Олег Скрипка у супроводі джаз-бенду «Забава» провів основний свій виступ саме у «кабаре», а не на головній сцені. А безумовною зіркою кабаре стала білоруська група «Серебряная свадьба»: її феєричний лідер Світлана Бень поставила на вуха усіх глядачів.

Країна мрій, 2014

Численні тематичні майданчики були розкидані по усій мальовничій території парку. Кримські татари навчали всіх бажаючих гончарству, представники японського центру давали майстер-класи з різних національних мистецтв, козаки з братства бойового мистецтва «Спас» традиційно навчали дітей та молодь основам бою, на дитячому майданчику дітки майстрували, грали, малювали, співали і танцювали, а на літературній сцені поети та письменники читали свої твори.

Країна мрій, 2014

Традиційно на «Країні мрій» були представлені найрізноманітніші ремесла, всі бажаючі могли навчитися їх основам на майстер-класах, а також придбати хенд-мейд-глечик, модний одяг з етно-ухилом, або ж скуштувати домашньої медовухи.

Країна мрій, 2014

Не обійшлося і без прикрих моментів. Організатор фестивалю Олег Скрипка розповів про «кидок», що стався за день до відкриття. Сербська група, яка мала завершувати другий день фестивалю на головній сцені, відмовилася в останній день їхати до України, бо «тут війна». При чому, гонорар вони взяли (мабуть саме тому вони «дізналися» про нашу «війну» за день до виступу). Але все завершилося краще, ніж могло би бути: замість нечесних небратніх сербів фестиваль закрив сам Олег Скрипка. І слава Богу!

Країна мрій, 2014

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *