Головна
Контакти
Мандруємо Україною
Автономна республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Архітектурні споруди за видами
Корисні посилання
Про нас
Організація турів
Готелі України Блог Гостьова книга
/ Львівська область / Тернавка

Тернавка

Коли їдеш потягом зі Львова на Закарпаття, то десь після Сколе аж до самої Сваляви можна невідривно дивитися у вікно, тому що там спостерігається чудовий безперервний пейзаж із зображенням гір, полонин, смерек та іншої атрибутики, яка характеризує одне, таке рідне поняття: Карпати!

Серед цих природних красот інколи трапляються й архітектурні. От є на нашому сайті стаття про село Опорець, яке розташоване саме на цьому відрізку дороги. Старовинна дерев’яна церква в Опорці – це справжнє свято для очей, коли їдеш потягом уздовж села.
А є ще таке село Тернавка, яке розташоване між Славським і Лавочним. У цьому селі також є старовинна дерев’яна церква Введення у храм Пресвятої Богородиці, збудована у 1921 році.

Може ця церква і не є таким вже цінним і витонченим пам’ятником архітектури, але вона так вдало вписана в оточуючий гірський пейзаж, що неможливо очей відірвати. І видно її як на долоні. Ну, і ми не могли не сфотографувати цей храм. Зверніть увагу, коли будете проїжджати.

P.S. Село Тернавка розташоване на річці Опір у Сколівському районі Львівської області. Населення – близько 700 осіб. Засноване у 1597 році.
Кажуть, що крім церкви тут ще збереглася стара школа 1915 року.

Серпень 2011