Головна
Контакти
Мандруємо Україною
Автономна республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Архітектурні споруди за видами
Корисні посилання
Про нас
Організація турів
Готелі України Блог Гостьова книга

Гостьова книга

Ваше Ім'я:

Введіть код, який Ви бачите на зображенні :

Текст:
руслана // 22 червня 2010 01:26
я люблю тебу мій краю!
Двійка Вам з правопису!

Ольга Чабан // 17 червня 2010 16:14
Молодці, що зробили такий сайт. Не зупиняйтеся!
Дякуємо, Олю. Ми не зупиняємося й не збираємося.

Валентин // 15 червня 2010 12:30
Уважаемая администрация сайта. Спасибо Вам за проделанную работу. Действительно информативный и полезный сайт, классные фотографии. Отдельно спасибо за базу гостиниц. Успехов Вам!
Спасибо за похвалы.

Віктор, www.der-cer.lviv.ua // 15 травня 2010 07:27
Ну, нарешті, останні матеріали хочеться читати і дивитись - багато цікавого тексту і фото. Так тримати! І почастіше оновлювати сайт!
Оновлювати сайт вдається так часто, як часто відбуваються поїздки. А це вдається не часто, адже є у житті ще й основна робота, на яку треба ходити і яку треба робити.

Ольга // 5 травня 2010 12:26
Уважаемые туристы и не только! Никогда в жизни не посещайте Уютный гостинично-ресторанный комплекс в австрийско-скандинавском стиле "Аквариус" !!! за приятным видом картинки на самом деле находятся ужасные условия и атмосфера: отношение к посетителям, мягко сказать, ХАМСКОЕ; все номера прокурены, сырые, сан узлы с плесенью, грибком.....такого отношения не встречали нигде.....эти люди просто позорят гостепреимство людей на Западной Украине. (что бы не попались люди еще, отдыхали компанией 16 человек)
Фе!

Тетяна // 15 квітня 2010 12:30
М. Борислав знаходиться не у Дрогобицькому районі, це окреме місто у Львівській обл. і вже давно не входить до Дрогобицького райцентру.
Виправляємо.

Роксолана Куликова // 5 березня 2010 00:24
Дякую за ще одну галерею Львова! "Таки да" гарних фото багато не буває.
Рада бачити багато Львівської області - ви дуже стимулюєте)))
Дуже хочу до Львова - але немаю ні часу ні наснаги.
Все ще чекаю Вас до себе до Одеси, бо в нас дуже скоро нічого не залишиться. Треба все встигнути!!!)
Ваша Р.К. ;)

Дмитро // 25 лютого 2010 09:11
Місто Хмельницький. Готелю "Колос", що був розташований по вул. Соборній 11, вже не існує. Бажано донести цю інфу до люду, бо в інеті багато посилань на цей готель. З 30 квітня по 3 травня 2010 року у м. Хотин, на території Хотинскької фортеці відбудеться історичний фестиваль "Битва націй". Організатори обіцяють, що це буде грандіозний фест, якого Україна ще не бачила. Подивимось. Офіційний сайт фесту - http://www.battleofthenations.com.ua Вже є можливість замлвляти квитки, вартість приблизно складає 60 грн. Дякую.

віктор // 19 лютого 2010 10:38
А звідки інформація, що "Парк-отель" (м. Івано-Франківськ має чотири зірки? Хто дав таку інформацію? Чи така інформація кимось перевіряється?)
Інформація про чотири зірки з сайту готелю: "«Парк Готель» чотирьохзірковий готель..." і далі по тексту. А ви представляєте цей готель? Ми можемо прибрати інформацію, якщо власники готелю скажуть, нам не важко.

Суренж // 10 лютого 2010 18:48
Було б добре щоб ваш сайт стимулював вивчення білих плям історії України. Головною з таких є проблема слов\\\"янотворення та тисячолітньої історії першої загальнослов\\\"янської держави (в радянській історії - це Дулібський союз) яка існувала на Волині в 1 тис.н.е. ( дивись карти - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps ). Держава ця, будучи створена на ідеях волхвізму, породила нашу слов\\\"янську, українську ментальність, а очільники, волхви,-носії древнього ведичного світогляду, є праотцями нашої ідентичності ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/ та http://rivne-surenzh.com.ua/ua/pub/ ). Чи здатні ми побороти заштампованість байок про примітивність наших предків? Чи здатні ми зрозуміти, що культура яка охопила пів-Європи не може бути історично убогою? Чи здатні ми зрозуміти, що наші предки нічим не були гірші за давніх єгиптян, римлян, греків?.. ..Успіхів вашому сайту , а авторам наснаги!