Головна
Контакти
Мандруємо Україною
Автономна республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Архітектурні споруди за видами
Корисні посилання
Про нас
Організація турів
Готелі України Блог Гостьова книга

Гостьова книга

Ваше Ім'я:

Введіть код, який Ви бачите на зображенні :

Текст:
Света // 11 вересня 2010 13:15
skajit bydlaska yakuй dewevuй hotel v Xmelnuckomy
Na vokzale

Колісник Дмитро // 9 вересня 2010 12:41
В статті про Мгар (Полтавська обл.) написано: \"Цікавим є також пам’ятник «Голодомор-33», встановлений поруч із монастирем на горі Зажури.\" Не гора Зажури, а курган Скорботи. Це справжня назва того місця. Я там жив, знаю напевне.
Ну, раз ви так кажете... Мабуть, у нас просто невдалий переклад з російської. Виправляємо.

Колісник Дмитро // 9 вересня 2010 12:37
Сайт простий і зручний. Інформація по суті. Багато користувався, лишився задоволений. Успіхів в подальшій роботі.
Дякуємо!

Оксана Женжера // 27 серпня 2010 22:06
Дуже цікавий, інформативний, добре зроблений, а головне - потрібний сайт. Дякую, отримала задоволення, переглянувши його навіть побіжно. Нехай вам добре ведеться, розвивайте сайт далі.
Дякуємо за побажання та компліменти.

Ira // 10 серпня 2010 13:39
Чому на Вашому сайті немає міста Андрушівка Житомирської обл.??? У нас є маєток Терещинків і ще багато цікавого
Розміщуємо на сайті тільки власні матеріали і фото. Немає Андрушівки, тому що не маємо матеріалів і фото про неї - не були ще. Про палац в курсі, колись приїдемо.

Роксолана Куликова // 26 липня 2010 23:03
С целью разжигания интереса к нашим краям в который раз приглашая в Одесский край выдаю ссылку своих пополнений http://tua.in.ua/?pageid=9 не считайте за рекламу, просто хочу заманить вас к себе ;)
Спасибо. Когда-нибудь это случится.

Олена м.Миколаїв // 24 липня 2010 14:59
В жовтні збираюся відвідати м.Чернівці.Хочу порадитися з дописувачами,які цікаві місця в цьому славетному місті треба обов*язково відвідати,щоб чогось не прогавити.На жаль,в інеті такої інформації обмаль.Дякую.
Зайдіть на цей сайт - там усе є.

Анатолий // 21 липня 2010 13:32
Никогда не посещайте ресторан гостиницы \\\\\\\"Виконт\\\\\\\" /Львов, окружная, недалеко от поворота на Тернополь! В дневное время хозяин гостиницы сидит там со своими друзьями и ругается матом, не обращая внимания, что в зале находятся женщины и дети. Откуда я знаю хозяина? В прошлом году \\\\\\\"выпала честь\\\\\\\" наблюдать его день рождения, который проходил в общем зале. Не было такого случая, чтобы ругался? Был! Разговор происходил в начале июля, в обеденное время. За столом, кроме хозяина, находился мужчина с усиками , в светлом костюме. Разговор был о бизнесе нефтепродуктов. Панове! Прагніть досягти європейського рівня обслуговування і приберіть свою дупу із загальної зали!
Які жахи! Не підемо у ресторан і готель "Віконт"!!!
П.С. Якщо можна, панове, на нашому сайті пишіть про теми, наближені до сайту (подорожі, пам'ятки тощо). А то тут виходить не гостьова, а якась книга скарг.

Наталія // 20 липня 2010 09:40
Шановні туристи! Хочу попередити Вас про неякісне обслуговування в готелі "дністровська Рив"єра", що під Кам"янець-Подільським. Такого відношення до туристів я не зустрічала в жодному готелі України. Мало того, що попросили перерахувати гроші авансом, так ми приїхали в 7.00 год. весь персонал спить, ворота замкнені, ми годину стояли на вулиці, на дзвінки не відповідають, ну взагалі просто жах! А ще цей готель входить в Асоціацію готель"єрів Кам"янця (Приватний підприємець Мамчур О.А.), який на наше прохання навіть не приїхав у свій готель, і не вибачився за свій персонал. Те саме можна сказати про обслуговування на кухні. Вечерю ми замовили на 18.30. а принесли аж! о 20.30. ПРОСТО НЕ МАЄ СЛІВ. Ціни європейські, а обслуговування ... ЖАХ!

Микола // 6 липня 2010 13:38
Вважаю, що це дуже корисний сайт для справжніх любителів природи, архітектурних пам"яток... Це сайт справжніх патріотів своєї держави, своєї рідної історії. Пропоную розширити інформацію, а саме: додати інформацію про розклад та вартість транспорту (чим доїхати). Крім цього - додати інформацію про можливість зупинитися у приватному секторі тощо.
Дякуємо, Миколо. Щодо розширення інформації, то по можливості у кожній статті про те чи інше місто додаємо, яким транспортом ми туди доїхали, щоб люди менше блукали. А загальну інформацію про поїзди та автобуси можна дістати на спеціальних сайтах: www.uz.gov.ua та www.bus.com.ua. Там достовірні розклади.