Головна
Контакти
Мандруємо Україною
Автономна республіка Крим
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Архітектурні споруди за видами
Корисні посилання
Про нас
Організація турів
Готелі України Блог Гостьова книга

Гостьова книга

Ваше Ім'я:

Введіть код, який Ви бачите на зображенні :

Текст:
Українка // 27 вересня 2012 08:59
Назву міста "Винники" не потрібно паплюжити "Вінниками". Прошу слідкувати за граматикою,або шкрабайте свої тексти "росєйською" мовою. Ганьба редактору сайту.
ПAЗОР!!!

Тетяна // 4 вересня 2012 11:39
Слава Україні!!!!!! Дуже тішуся з того, що знайшла ваш сайт!!! Я сама родом з Івано-Франківська, а "пацик" їде до мене з Харькова, зустрічаємось у Львові (це так, коротенький вступ) хочу додати трохи пригод у наші стосунки і поїхати подивитись на Підгорецький замок (надіюсь поле ми обійдемо), доречі в Підгірцях є ще одна пам"ятка архітектури - це храм, де знаходиться Підгорецька ікона Божої матері (до неї моляться в намірі за Україну) ми кожного року їздимо з прощею туди, там правлять монахи ЧСВВ, всім рекомендую. Після поїздки обов"язково поділюся враженнями :) Гарного всім дня і настрою, посміхайте свої личка!!!!!!!
Героям слава! Дякуємо!

Вікторія // 11 серпня 2012 11:40
як доїхати до джерела Св. Анни з міста Черкаси
Якщо ви маєте на увазі джерело Святої Анни, яке знаходиться у селі Онишківці Рівненської області (недалеко від Почаєва), то думаю, що туди треба їхати так:

1. З Черкас по непарних числах ходить потяг №397 "Тясмин" Черкаси-Львів. Купуєте на нього квитка і їдете до Тернополя.

2. З автостанції Тернополя, яка розташована на вулиці Живова, протягом дня майже кожні півгодини ходять маршрутки на Кременець (це райцентр у Тернопільській області). Ви їдете до Кременця (їхати десь годину).

3. З Кременця їдете до джерела Святої Анни на таксі.

Хочу зауважити, що ми живемо НЕ у Черкасах і на джерелі Святої Анни ніколи НЕ були. Такий маршрут склали, почитавши уважно Інтернет не більше п"яти хвилин.

Мерси // 18 липня 2012 13:29
А почему в списке областей нет Днепропетровщины????? Там смотреть нечего?
Блин, поездку на Днепропетровщину оплатите нам!!!

Наталія // 16 липня 2012 15:52
допоможіть доїхати і відпочити біля Говерли.Виїзд з Львова
Не знаємо, не були. Хто знає - відгукніться і напишіть в гостьову, будь ласка.

Роксолана Куликова // 15 липня 2012 00:31
Здравствуйте, коллеги по туризму :)
Давно не писала. Созрел вопрос - готовлю экспресс-набег на Киев на пару дней с 21 по 23. Вроде всюду были, однако всё как-то давно и не правда. Хочу всё поотснять.
суть вопроса - интересует КАК ОДЕТЬСЯ В КИЕВ?
Ведь большая часть маршрута - церкви. Во Львове как-то я не заморачивалась никогда...
А в той же Лавре с этим делом знаю строго - что вам известно? Ато я прямо не знаю идти закупаться ль юбками до пола, или так сойду? Это ценная информация, т.к. была давно. Может какие-то цвета нельзя одевать, я читала где-то что в красном не пускают. Жду как можно более развернутый ответ :)
Что касается Киева, то здесь пока нет такого мракобесия, как, например, в Почаеве. Многие берут с собой платки, если планируют между делом зайти свечку поставить. Но вот чтобы специально в юбку одевались для похода в церковь – этого пока, вроде бы, нет.

Лично я захожу в церковь в брюках и без платка – пока инцидентов не было. Это зависит просто от того, что для вас значит общественное мнение в лице бабок, которые в церквях кучкуются и которым нечем заняться, кроме как приставать к женщинам в джинсах. Т.е., я имею ввиду, что никто вас не выгонит, конечно. Но во всех церквях Киева я не бывала – поэтому всякое может быть.

Что касается Лавры, то, конечно, там на входе висит объявление, чтоб одевались канонічно, но так оно везде висит, и что? Т.е. там такой поток туристов, что никто за этим не следит пока (надеюсь, что так и будет в дальнейшем). А вот если вы захотите посетить пещеры, то тут, конечно, негоже бабе в срамной мужской одёже в пещеры заходить. Но и в этом случае не обязательно юбку с собой переть – вы ее на входе в пещеры напрокат под залог 30 грн. можете взять.
Ну вот, вроде развёрнуто ответила.


Ліна // 8 червня 2012 07:59
Доброго дня. Порадьте будь ласка. Я з Херсонської області, цього року восени збираюся одружитися, але хочемо з чоловіком зробити це в містечку десь на західній Україні. Так ось, підскажіть, де є невелике містечко, з мальовничою природою, гарним ЗАГСом, готелями ну і звичайно помірними цінами. Дуже дякую
Гарних містечок в Західній Україні багато (Мукачеве, Кременець, Кам'янець-Подільський, Дрогобич, Трускавець, Коломия тощо), а от що стосується інфраструктури з готелями, ресторанами і РАГСами... Ну, не знаю, що й порадити... Усе так складно, самі знаєте, яка ситуація у нашій країні... Так що їдьте до Львова - краще за Львів міста немає!

Евгения // 7 червня 2012 07:24
Спасибо. Понравился сайт. полезный. Обидно, правда, что про мою днепропетровскую область ничего нет. Но, наверное, это справедливо.
В мае была в Жовкве. в полном восторге. Но осталось очень мало фотографий с церкви Сердца Христового. А она мне снится по ночам. не подскажите, где можно найти больше фотографий?
Про Дніпропетровську область буде інформація відразу, як ми її відвідаємо. Що стосується Жовкви, то ми теж від неї у повному захваті. А щодо фотографій церкви... Ну, ми ставимо на сайт тільки свої фото. Як кажуть у таких випадках, "Гугл" вам у допомогу.

Menelom // 20 травня 2012 08:53
Так ... дизайн явно треба було б змінити :)
Що- небудь пояскравіше б (

Светлана // 11 травня 2012 12:33
Здравствуйте! Спасибо за статью о Соледаре! Прочитала с огромным удовольствием. Очень хотела поехать с семьей, но там пишется нельзя гипертоникам, а у меня давление. А почему нельзя?
Ну, в шахте выше давление, чем на поверхности.