Архів гостьової книги

Анна // 30 квітня 2023 23:48
Дякую за гарні дописи, цікаво читати.

Віта // 8 листопада 2019 02:43
Доброго дня,цікавий сайт, трішки з гумором.Приємно читати.Один цікавий факт про м.Миколаїв ,колись воно було закритим містом ,де жили тільки моряки і службовці.)

BeretaHume243 // 21 вересня 2019 00:42
Благодарен автору сайта! Много нужного у Вас в блоге. Добавила в избранное теперь буду почаще заглядывать.

Олена // 1 серпня 2018 12:33
Доброго дня!Мене обурила інформація про м.Рівне.Пробачте але інформація про “веселих зайців”це просто брєд…На даний момент місто в самому розквіті.В нас багато місць які варті уваги.Тому прошу оновити вашу інфу про Рівне
Взагалі не зрозуміли, в чому претензія, якщо чесно.

Оксана // 11 квітня 2018 14:22
Доброго дня. Зверніть будь-ласка Вашу увагу на місто Тростянець Сумської області, зараз його називають перлиною сумської області, одне з найкрасивіших міст України.
Обов’язково звернемо!

Олена // 17 квітня 2017 22:23
Добрий день! Я обурена!) Запоріжжя нема в Ваших мандрах! Жах.
Негайно розробіть маршрут!) наполягаю і вимагаю!)
Чекаю на новий допис.
Дякую за сайт.
Принаймі скористаюсь і Вашими послугами.
Будьте здорові.
Олено, ну не можемо ми бути в усіх містах одночасно. Ми відвідуємо їх по черзі, буде черга і Запоріжжя. До речі, спочатку наш сайт складався тільки з Київської області. Дякуємо за увагу до нашої праці!

петро // 16 травня 2016 12:36
так званий карпатський трамвай – втрачені кошти і час. Більше подивитесь на звичайній залізниці. Крім того ця узкоколейка в аварійному стані.
Якщо б ми писали на своєму сайті тільки про те, що в Україні не в аварійному стані, то сайт взагалі був би порожнім.

Алла // 20 квітня 2016 21:56
За допомогою Вашого сайту плануємо свої подорожі. Дякуємо!
Дякуємо!

Саша // 20 жовтня 2015 20:31
Доброго дня я є власником готелю та сауни В Чернівецькій області м.Хотин хотів би співпрацювати!!!
Саша, напишіть нам на пошту або залиште якісь контакти.

Михайло // 10 жовтня 2015 16:47
Добрий день,я директор міні-готелю в Ужгороді. Маемо бажання співпрацювати.
Напишіть на ukrmandry@ukr.net

Мар\’яна // 20 червня 2015 19:02
Доброго дня.
Я є власниця невеличкого готелю \”Аркан\” в Коломиї Івано-Франківська обл.
Хотіла б прорекламуватися на Вашому ресурсі. Буду вдячна ,якщо напишете умови співпраці.
З повагою Мар\’яна.
Добрий день, Мар’яна!
Напишіть нам свій мейл на нашу адресу ukrmandry@ukr.net. Ми надішлемо вам умови співпраці.

Олександра // 6 квітня 2015 21:48
Дуже дякуємо Вам за такий цікавий і корисний сайт! Щасти Вам!
Дякуємо за теплі слова.

Українка // 30 березня 2015 10:48
Чому на вашому сайті немає жодної інформації про Херсонську, Кіровоградську та Миколаєвську області, Там багато історичних місць. І по Одеській області – тільки Одеса. А де про цікаві міста Одещини?
Шановна пані! Специфіка нашого сайту така, що ми розміщуємо матеріали лише про ті місця, де ми були. Тобто, чужих фото і матеріалів з інших сайтів ми не передруковуємо.
А за своє порівняно молоде життя ми ще не встигли об’їздити всі українські міста і області. У нас все ще попереду.

P.S. Про Кіровоград скоро буде. І про одне цікаве місто Одещини.

Незнайомка25 // 9 грудня 2014 19:48
Про готель «Вікторія» у м.Сокаль Львівскої обл. не зовсім правда.Там не зовсім чисто,тобто страшний грибок у душовій,погана звукоізоляція-чути дискотеку в барі та сусідів.А ВАРТІСТЬ НОМЕРІВ ВІД 200грн за двомісний та більше.Так що задумайтесь перш ніж зупинитись у «Вікторії»

анонімчик // 25 липня 2014 05:30
Можна трішечки побільше про Бучач а то навіть обідно якось таке місто а тут так мало написано
Щоб написати матеріал, потрібен час. Згодом буде більше про Бучач.

Алекса // 29 травня 2014 15:11
Сама родом з міста Лубни!)так приємно було прочитати про своє місто)дякую, що нагадали, у якому історичному містечку я виросла)

Ірина // 27 квітня 2014 17:01
Дуже цікавий сайт !!! Все конкретно описано. Дякую! :))

emma // 6 лютого 2014 18:26
мені подобається цей сайт!!!!

Євген // 14 листопада 2012 11:38
Дякую за дуже цікавий і корисний сайт! Бажаю процвітання та натхнення для подальшої роботи, велику справу робите.
Зі свого боку можу допомогти фотками деяких маловідомих церков та пам\’ятків, оскільки сам архітектор та люблю мандрувати. зокрема Київщини, наприклад Рокитнянщини, звідки родом.

Жанна Калашник // 12 жовтня 2012 10:52
Добрий день!
Почему у Вас на сайте нет информации по Запорожской области?
Не были там.

Українка // 27 вересня 2012 08:59
Назву міста “Винники” не потрібно паплюжити “Вінниками”. Прошу слідкувати за граматикою,або шкрабайте свої тексти “росєйською” мовою. Ганьба редактору сайту.
ПAЗОР!!!

Тетяна // 4 вересня 2012 11:39
Слава Україні!!!!!! Дуже тішуся з того, що знайшла ваш сайт!!! Я сама родом з Івано-Франківська, а “пацик” їде до мене з Харькова, зустрічаємось у Львові (це так, коротенький вступ) хочу додати трохи пригод у наші стосунки і поїхати подивитись на Підгорецький замок (надіюсь поле ми обійдемо), доречі в Підгірцях є ще одна пам”ятка архітектури – це храм, де знаходиться Підгорецька ікона Божої матері (до неї моляться в намірі за Україну) ми кожного року їздимо з прощею туди, там правлять монахи ЧСВВ, всім рекомендую. Після поїздки обов”язково поділюся враженнями 🙂 Гарного всім дня і настрою, посміхайте свої личка!!!!!!!
Героям слава! Дякуємо!

Вікторія // 11 серпня 2012 11:40
як доїхати до джерела Св. Анни з міста Черкаси
Якщо ви маєте на увазі джерело Святої Анни, яке знаходиться у селі Онишківці Рівненської області (недалеко від Почаєва), то думаю, що туди треба їхати так:

1. З Черкас по непарних числах ходить потяг №397 “Тясмин” Черкаси-Львів. Купуєте на нього квитка і їдете до Тернополя.

2. З автостанції Тернополя, яка розташована на вулиці Живова, протягом дня майже кожні півгодини ходять маршрутки на Кременець (це райцентр у Тернопільській області). Ви їдете до Кременця (їхати десь годину).

3. З Кременця їдете до джерела Святої Анни на таксі.

Хочу зауважити, що ми живемо НЕ у Черкасах і на джерелі Святої Анни ніколи НЕ були. Такий маршрут склали, почитавши уважно Інтернет не більше п”яти хвилин.

Мерси // 18 липня 2012 13:29
А почему в списке областей нет Днепропетровщины????? Там смотреть нечего?
Блин, поездку на Днепропетровщину оплатите нам!!!

Наталія // 16 липня 2012 15:52
допоможіть доїхати і відпочити біля Говерли.Виїзд з Львова
Не знаємо, не були. Хто знає – відгукніться і напишіть в гостьову, будь ласка.

Роксолана Куликова // 15 липня 2012 00:31
Здравствуйте, коллеги по туризму 🙂
Давно не писала. Созрел вопрос – готовлю экспресс-набег на Киев на пару дней с 21 по 23. Вроде всюду были, однако всё как-то давно и не правда. Хочу всё поотснять.
суть вопроса – интересует КАК ОДЕТЬСЯ В КИЕВ?
Ведь большая часть маршрута – церкви. Во Львове как-то я не заморачивалась никогда…
А в той же Лавре с этим делом знаю строго – что вам известно? Ато я прямо не знаю идти закупаться ль юбками до пола, или так сойду? Это ценная информация, т.к. была давно. Может какие-то цвета нельзя одевать, я читала где-то что в красном не пускают. Жду как можно более развернутый ответ 🙂
Что касается Киева, то здесь пока нет такого мракобесия, как, например, в Почаеве. Многие берут с собой платки, если планируют между делом зайти свечку поставить. Но вот чтобы специально в юбку одевались для похода в церковь – этого пока, вроде бы, нет.

Лично я захожу в церковь в брюках и без платка – пока инцидентов не было. Это зависит просто от того, что для вас значит общественное мнение в лице бабок, которые в церквях кучкуются и которым нечем заняться, кроме как приставать к женщинам в джинсах. Т.е., я имею ввиду, что никто вас не выгонит, конечно. Но во всех церквях Киева я не бывала – поэтому всякое может быть.

Что касается Лавры, то, конечно, там на входе висит объявление, чтоб одевались канонічно, но так оно везде висит, и что? Т.е. там такой поток туристов, что никто за этим не следит пока (надеюсь, что так и будет в дальнейшем). А вот если вы захотите посетить пещеры, то тут, конечно, негоже бабе в срамной мужской одёже в пещеры заходить. Но и в этом случае не обязательно юбку с собой переть – вы ее на входе в пещеры напрокат под залог 30 грн. можете взять.
Ну вот, вроде развёрнуто ответила.


Ліна // 8 червня 2012 07:59
Доброго дня. Порадьте будь ласка. Я з Херсонської області, цього року восени збираюся одружитися, але хочемо з чоловіком зробити це в містечку десь на західній Україні. Так ось, підскажіть, де є невелике містечко, з мальовничою природою, гарним ЗАГСом, готелями ну і звичайно помірними цінами. Дуже дякую
Гарних містечок в Західній Україні багато (Мукачеве, Кременець, Кам’янець-Подільський, Дрогобич, Трускавець, Коломия тощо), а от що стосується інфраструктури з готелями, ресторанами і РАГСами… Ну, не знаю, що й порадити… Усе так складно, самі знаєте, яка ситуація у нашій країні… Так що їдьте до Львова – краще за Львів міста немає!

Евгения // 7 червня 2012 07:24
Спасибо. Понравился сайт. полезный. Обидно, правда, что про мою днепропетровскую область ничего нет. Но, наверное, это справедливо.
В мае была в Жовкве. в полном восторге. Но осталось очень мало фотографий с церкви Сердца Христового. А она мне снится по ночам. не подскажите, где можно найти больше фотографий?
Про Дніпропетровську область буде інформація відразу, як ми її відвідаємо. Що стосується Жовкви, то ми теж від неї у повному захваті. А щодо фотографій церкви… Ну, ми ставимо на сайт тільки свої фото. Як кажуть у таких випадках, “Гугл” вам у допомогу.

Menelom // 20 травня 2012 08:53
Так … дизайн явно треба було б змінити 🙂
Що- небудь пояскравіше б (

Светлана // 11 травня 2012 12:33
Здравствуйте! Спасибо за статью о Соледаре! Прочитала с огромным удовольствием. Очень хотела поехать с семьей, но там пишется нельзя гипертоникам, а у меня давление. А почему нельзя?
Ну, в шахте выше давление, чем на поверхности.

Леся Кобельсьа // 18 квітня 2012 14:41
Я там була і всім радилаб поїхати і з близька подивитися на цю красу
Ви уточнюйте, на яку саме красу ви радили б подивитися.

Тетяна // 12 квітня 2012 20:51
Щиро дякую за можливість подорожувати Україною. Розміщу посилання на Ваш сайт. Хай молодь, яка навчається в нашому ВПУ побачить, хоть і Вашими очима, красу держави. ще раз дякую.

Анна // 7 квітня 2012 22:25
Дякую за сайт! дуже багато цікавої інформації. додала до закладок. шкода, що немає інформації про Луганську область, бо в нас теж є на що подивитись і про що написати.

Владислава // 20 березня 2012 19:54
дякую за допомогу

катя // 5 березня 2012 17:13
спасибо вам ОГРОМНОЕ……

Галина Галицька // 22 лютого 2012 15:46
Дуже Вам вдячна! Чудова робота.

максім // 21 січня 2012 13:18
був таке гарне місто а потом просрали
Не знаю, про яке місто ви кажете, але підходить до всіх – просрали всю Україну!!!

АВАРІЯ // 30 грудня 2011 20:57
А ЯК ЗІ ЛЬВОВА ДО ЖОВКВИ ДОЇХАТИ І В ЯКОМУ ГОТЕЛІ КРАЩЕ ЗУПИНИТИСЯ?
Зі Львова до Жовкви ходять наршрутки з Автостанції №2 на вул. Б. Хмельницького, дуже часто. І ще з центру.
А у готелі у Жовкві жодного разу не зупинялися – завжди тільки у Львові. Це ж зовсім поруч.

Тамара // 14 грудня 2011 18:58
мені потрібна повна розповідь про вулицю Озерна М. Ніжин

звідки походить назва вулиці Озерна
Мабуть від озера походить. А ви як думаєте?

Дмитрик // 11 грудня 2011 22:25
У листопаді мандрували Тернопіллям. Багато побачили новенького і як завжди відвідали м. Кременець, с. В. Бережці (Божа гора) та с. Онишківці (джерело Св. Праведної Анни). Хочу відзначити, що у Кременці, на Замковій (Бона) горі почали невеличку реставрацію замка. Готель “Рутенія” виявився зачиненим, одні мешканці кажуть, що взагалі зачинився. а інші. що на ремонт. В джерелі Св. Правелної Ании води у купелі було по коліна. Хочу зупинитися на Тернополі, місто дуже цікаве та файне. Мені сподобалось. Коли вибирали готель у Тернополі то я опирався на народні відгуки і помилився. Зупинились в готелі “Глобус”, що знаходиться на вул. Будного, 18, на сайті жодного негативного відгуку. Особисто я не раджу зупинятися в цьому готелі, бо він не відповідає своїм “зірочкам”. Ви десь бачили номери без вікон??? А ось мені довелось ночувати в такому – просто жах. Ліжка дуже “гарні”, склалось враження, що на цьому матраці спочатку слон зі слонихою зробили слоненятко, а потім адміністрація готелю запропонувала нам спати на таких матрацах. Подушки не зручні, майже ні чим не відрізняються від матраців. Вентиляційна система гуде наче літак злітає, а головне, що вона вимикається централізовано і вимикач знаходиться у адміністратора, так що доведеться чекати десь 23 години щоб вимкнули вентиляцію. Відношення адміністрації…, я злякавася та почав згадувати, може ми позичили у неї гроши та забули віддати. Ось такі мої враження про готель “ГЛОБУС”. Приїхавши до дому я залишив такий відгук на сайті готеля, але на слідуючий день я його там вже не побачив. На сайті готелю тільки позитивні відгуки. Не здивуюсь, що вони пишуть іх самі.

Baran // 6 грудня 2011 12:46
Чудовий Сайт!

Аня // 30 листопада 2011 13:14
Хороший сайт!! Дякую

Андрий // 22 листопада 2011 19:19
Я хочу побачити с. Карпилівку
А я – Париж!!!

Юлія // 14 листопада 2011 23:04
Чому по Черкаській області немає ні слова про Чигиринщину??? Чигирин і Холодний Яр – один з найпоширеніших туристичних маршрутів області і України. Допрацюйте, будь-ласка, адже до нас їдуть туристи з усієї країни. Хочеться, щоб серед них були і користувачі вашого сайту.
Попросіть у нашого керівництва для нас позачергову відпустку і оплатіть нашу поїздку до Чигирина!!!!

Відлуння віків // 12 листопада 2011 00:40
Використав ваше фото – http://pamjatky.org.ua/?p=2918#more-2918

Костя // 11 листопада 2011 16:38
Шановні мандрівники, не дай бог Вам завітати в готель Коломия \”Це просто жах\\\”
Аргументуйте

РАЇСА ГАЄВСЬКА // 30 жовтня 2011 08:19
Повернулись із подорожі з Криму.Нас цікавилаи печерні міста цього краю.Вражень-море!!!!Провідником нашим є ентузіаст -турист,залюблений у нашу Україну і великий патріот не на словах ,а на ділі,багато знаючий цікавий оповідач і ,головне, альтруїст.

Віра Олеш // 18 жовтня 2011 00:06
Маленькі міста України – маленькі коштовні перлини…
Так, тільки в поганому стані

ama1eur // 28 вересня 2011 16:23
Переяслав! В городе два отеля, и если вы не на машине и не хотите бегать по выставкам с мыслью успеть бы на обратный автобус, то самое время подумать вначале о жилье. Если не рассматривать совсем бюджетные варианты, выход один – или “Пектораль” или “Артак”.
Владелец гостиницы “Артак” некто Авдалян Атом Рафикович самовольно нарисовал 4 звезды на фасаде, без всяких оснований на то. Цены за номер – 300 и 400 грн. В номере не работает телевизор. Нет обычных стаканов, пепельницы. Персоналу “байдуже”. В книге отзывов на жалобы реакции никакой. На все устные претензии ответ один – не нравится, ищите другую гостиницу. Селят не на сутки, а на 20 часов.

Аццкий стыд.

ВАСИЛЬ // 24 вересня 2011 11:14
МОЛОДЦІ! ЯКА БАГАТА УКРАЇНА! МАНДРУЄМО!!!

Мандрівник // 25 серпня 2011 23:01
Тицьнув “додати” і побачив таке: -Після перевірки адміністратором запис буде доступним для перегляду.
Стало все зрозуміло!

Мандрівник // 25 серпня 2011 22:55
Натрапив на сайт, заінтересувало… Почав читати про окремі місця, добре і мені відомі. Пропав настрій, дуже вже багато суб’єктивізму. Таке відчуття що Ви і тільки Ви сама досконалість і об’єктивність. Думаю що помиляєтесь і наскільки розумію, цього ніколи не визнаєте. На жаль.
Пані чи пане!.Ви не думаєте що Вам хтось, колись, десь наб’є пику за оце Ваше особисте “мнение”?.

Вікторія // 19 серпня 2011 09:32
У вас чудовий сайт, з українською тематикою. Я потрапила на цікаву статю: “Як доїхати до Підгірців (з лічного досвіду)”. І на фоні соловїної мови, слово “лічного” дуже ріже слух. Особистого досвіду – буде більш милозвучніше.
Ну це пойнятно

allyljys // 7 липня 2011 18:25
Де, пробачте, ЗАПОРІЖЖЯ???? Чи Запоріжжям не можна мандрувати?
Пропонуємо бути спонсором нашої поїздки до Запоріжжя! Ви купуєте нам квитки, забезпечуєте проживання у Запоріжжі та харчування, а ми робимо матеріал про ваше улюблене місто.

HOUSE MD // 13 червня 2011 18:17
Доброї пори.
>Станіславів вперше згадується в історичних джерелах, де зазначається, що місто заснував польський магнат Анджей Потоцький

А не Станіслав “Ривера” Потоцький 😉

Наталія // 4 червня 2011 11:19
У Глухові біля будівлі педагогічного університету стоїть пам’ятник не Карлу Марксу ( як ви написали), а Сергєєву-Ценському, який навчався у Глухівському учительському інституті.
А, взагалі, дякую вам за змістовні розповіді про мандрівки.
Мабуть, вони брати-близнюки.

Антоніна // 1 червня 2011 14:52
Доброго дня!!!
збираємось на вихідні до Переяслова, можливо порадете екскурсовода
antosya2@mail.ru
Ні, не порадимо. Ми були без екскурсовода.
Взагалі цікавих екскурсоводів зустрічала в житті разів… ну, одним словом, рідко.

kotova tj // 15 травня 2011 15:02
В розділі “Як доїхати до Підгірців” трохи помилочка.
Від автостанції №6 на Личаківській треба їхати на машрутці Львів-Золочив.
Майже всі вони (принаймні станом на 2010) їдуть до Підгірців. Виходити якраз біля ротонди.
З Підгірців – на будь-яку маршрутку. Усі їдуть до Львову, в основному – через Золочив.
Так, звичайно, до Підгірців зі Львова зручніше їхати маршруткою у золочівському напрямку. Але я кажу про те, як доїхати з Олеська, а не зі Львова. Для тих, хто хоче об”єднати два ці місця в одному маршруті. Уточню це у статті.

Станислав // 12 травня 2011 10:30
В названии УМАНЬ и СВАЛЯВА есть ошибки а так все хорошо
???

Юлія // 2 травня 2011 16:54
Мені Ваш Сайт сподобався!Недавно була в Ужгороді!Було цікаво співставити свої враження з Вашими коментарями!
ЦІкаво,що вони майже співпадають!
Ви молодці!

саша // 2 травня 2011 15:55
Гостинеца Пан отель , в Бердичеве на мой взгляд просто супер , а особинно номер люкс , я обехал все гостинецы Бердичева и могу сказать только одно , все остальные отели на порядок ниже , не дотягивают и до звёздочьки, особинно хочю отметить , МОТЕЛЬ У СВАТА , хоть там и цена за номер относительно не большая НО отдавать несколко сотен гривен за несколько квадратных метров у меня жылания нет . люкс там похож на кухоньку в маленькой квартире ну прям как для дитишек !!!!!!!!!! да и неспрашывайте персонал про другие гостинецы ани направят вас в мотель МИРОБЕЛА даже не мтоель а ОБЩЯГА !!!!!!!!!!!!!!!!!!! моё мнение только моё . будете в Бедичеве не полинитесь потеряйте кокето время но посмотрите все гостинецы сровните цену и убедитесь в выше сказаном. я придпочёл 445гривен отдать за пенхауз , чем 360 г. за мини люксик , разница 85г , думайте сами .
Вообще-то мы не рекламируем гостиницы в гостевой книге, но мы не можем лишить посетителей сайта удовольствия прочесть сей пост.
Саша, Вы в школе учились?

Люда // 13 квітня 2011 17:02
Чому немає фотографій того чого ви пропонуєте?
Вопрос не понят. Может вы сайтом ошиблись?

Юхим // 12 квітня 2011 18:32
Хороший сайт. Але занадто багато фактичних помилок. Ось одна з них: “23 березня 1920 року – декретом Раднаркому УРСР утворена Донецька губернія”. В одному реченні – відразу дві помилки: радянська Україна до грудня 1936 року називалася “УСРР”, а не УРСР. А друга – декрет був, але РНК РСФРР і без точної вказівки меж. Натомість ВУЦВК 16 квітня своєю постанвою вирішив це питання детально точно.
Дякуємо. Але матерал взятий з сайту Донецької ОДА (і посилання є). Чомусь думала, що там помилок нема.

ВОВОЧКА // 4 квітня 2011 16:12
Хороший сайт.Пользуюсь.Многое пригодилось.
Спасибо авторам!
Спасибо, Вовочка!

Валентина // 1 квітня 2011 22:46
Агов! А де мій запис про Скелі? Це у Вас така обєктивність?
Щось нам здається, що усі ці “відгуки” про найкращій у світі “ресторан” пишуть самі його співробітники, а потім повторно заходять на сайт і перевіряють: опублікували ми їх чи ні. У вас що – брак клієнтів?

олена // 28 березня 2011 11:19
я люблю свою Україну

Степан // 27 березня 2011 22:06
А чого нема про село Орликівка????
Це прикол?
А насправді – дивіться попередню відповідь.

Возмущенный // 27 березня 2011 15:21
А где Луганск???????????Или он не является частью истории?????
Пишем только о тех местах, где были. В Луганске не были. Частью истории является.

Геннадий, Одесса // 22 березня 2011 15:27
Просматривал Ваш сайт, много информации, и конечно хотелось верить объективности всего изложенного, но…
” Також тут існують різні колиби, які на туристах непогано заробляють, але ж чомусь не можуть впорядкувати територію навколо та зробити пару нормальних туалетів, у яких очі не виїдає. До речі, відвідини однієї такої колиби входило у нашу екскурсію. Називається «Скеля». Не ходіть до цієї ригайлівки. Персонал хамський, страви несмачні, туалет вонючий.”
-Господи, Вы о чем!? Вас персонально там обидели? Каждый год, как правило зимой и летом там отдыхаю, это не правда! Зачем Вы так!.Было там и много знакомых, друзей, впечатления только отличные. Самому стало противно за прочитанное, а как персоналу? Разве можно по единому посещению выносить такое суждение!!! Ваши “опусы” читают тысячи…
Вы, наверное, конкурент “Скели”, потому как благодаря вам теперь мои справедливые высказывания о них будут висеть не только на страничке о “Скелях Довбуша”, но еще и в гостевой!!!

А если серьезно, то пишу я это все не из вредности, а потому как за державу обидно. Нам хамят, а мы молчим. Нам подают дерьмо, а мы едим. И так далее.

Кстати, не думаю, что клиентов там поубавится, т.к. наш народ хамство персонала и прочие “мелочи” вовсе не смущают. Или, например, народ знает, что колбаса из бумаги, но убеждает себя, что из мяса. И покупает. Или знает, что кандидат – уголовник, но ждет от него светлого будущего. И голосует. Так что и на подобные заведения общепита найдется свой клиент, который все “схавает”.

Наталія // 11 березня 2011 11:45
Знайомтеся з містами України , де творилася її історія. Ласкаво просимо до Переяслава-Хмельницького.

Анна // 8 березня 2011 20:13
Доброго дня! Збираємося на травневі свята (8,9,10) приїхати групою в Прикарпаття. Мене цікавить район Вижницький, Путильський, Косівський. Збираємося зупинитися, наприклад, у Вижниці. Якщо можете, то допоможіть мені з інформацією про екскурсовода, щоб зміг нашим автобусом нас провезти по цікавих місцях цього краю. Мене ще також цікавить коли в Косові працює базар ( у який день). Наперед дякую за інформацію. Анна.
Моя електронна адреса: berezan_76@ukr.net
Базар працює двічі на тиждень – четвер та субота. Тільки приїжджати треба рано, годин у шість-сім. Де зупинитися у Вижніці – інформацією не володіємо.

Любов // 8 березня 2011 11:42
Дякую за допомогу у складанні проекту про нашу рідну країну неньку

Дмитрик // 31 січня 2011 14:55
Давно я до вас не заглядав. Ось знайшов хвилиночку. На Різдво в черговий раз відвідав Львів і не тільки. Не зміг утриматися від відвідування Жовкви. Особливих змін у Жовкві я не помітив, але дуже гарно дивиться фасадна частина Домініканського монастиря (Храм Св. Йософата) після реставрації, з боків храм ще не відреставрували.
Востаннє були у Жовкві влітку 2009 року. Тоді фасад Домініканського був якраз у риштованні. Слава Богу, хоч фасад відновили вже. Тоді ж і з синагогою було щось схоже на реставрацію. Цікаво, її відновили чи все по-старому?

Ольга // 27 січня 2011 10:09
Дякую Вам за Вашу любов до рiдноi Украiни. Дуже допомогли.

Зоя // 20 січня 2011 11:08
Очень прекрасный сайт.Множество интересной и полезной информации. Спасибо, продолжайте в том же духе.

Христина // 20 грудня 2010 21:23
Дуже вдячна вам за сайт…просто чудовий!!!! Подальших вам успіхів!!

Orkin // 27 листопада 2010 19:48
привіт! надибав на ваш сайт випадково – шукав про Чернігів :).
ВІН ПРОСТО ЧУДОВИЙ! дуже проста навігація, багато цікавих вражень подорожуючого – все, що треба. не вистачає тільки коментарів під кожною публікацією, але то таке 🙂
Отже, про Бібрку (Львівсько обл.)…
це не місто-ковбаса, вам здалося. просто дорога до Перемишлян проходить через центр, тому, мабуть, склалося таке враження.
http://www.ukrmandry.com.ua/index.php?image=2880– оце – старий кінотеатр. зараз там дискотека %). колись був будинок, чи то польського, чи єврейського пана…

алла // 19 жовтня 2010 18:44
Хочу поехать к сыну на присягу в золочев львовской области,П одскажите где остановиться на пару дней
«Україна» , готель. Львівська обл., Золочів, вул. Валова, 4. Тел.: (03265) 42-142.
«Імперіал» , готель. Львівська обл., Золочів, пл. Ринок, 4. Тел.: (03236) 20-581.
«Гостиний дім» , готель. Львівська обл., Золочів, вул. Валова.
«Галичина» , готель. Львівська обл., Золочів, пл. Вічева, 1. Тел.: 8(03265)4-66-11, (067)353-48-85.
«Закуток» , мотель. Львівська обл., Золочів, вул. Вокзальна, 28а. Тел.: (067) 750-17-00.

Victor, www.der-cer.lviv.ua // 25 вересня 2010 08:33
Будь-ласочка, виправте розмітку сторінки про Берегово – бо праворуч фото на цій сторінці продовжується текст, який заходить на обрамлення сторінки – дуже не зручно читати, дуже… Пробував і в Опері і в Експлорері – те саме… Чи можете текст сторінки просто ставити під фото? Дякую
Не могла зрозуміти спочатку, про що ви, тому що у мене в Мазіллі і в Опері все нормально відкривається (і не тільки у мене). А от в Експлорері дійсно так, як ви казали. Текст ставлю саме під фото, не розумію, в чому справа. Розберемося.

Володимир з Шепетівки // 21 вересня 2010 12:51
Доброго дня! Перегелянувши Вашу сторінку хочу зауважити. Чому немає славнозвісного міста Шепетівки Хмельницької області. Адже в нас є не лише цікава історія міста, але й цікаві старовинні споруди. Наприклад, стара сінагога, цукровий комбінат, музей Миколи Островського, краєзнавчий музей, а також музей і два пам’ятники Валі Котику.
Шановний Володимире!
Ми вважаємо, що немає сенсу просто перекопійовувати інформацію з чужих сайтів і видавати її за свою. А своєї інформації про Шепетівку у нас немає, тому що ми у ній не були.

Справа в тому, що ми живемо у Києві, кожного дня ходимо на роботу (не пов”язану з туризмом), на якій заробляємо гроші. Ми могли би замість цього все кинути і поїхати до Шепетівки, але ж де ж брати гроші на наступну подорож, якщо кинути роботу?

Я веду до того, що можливість кудись їздити у нас є тільки тоді, коли ми йдемо у відпустку. І поки що нашого ще не дуже старого життя не вистачило на усю Україну – ну не можемо ми за одну відпустку 50 міст об”їздити. Тому Шепетівка у нас у майбутньому. Обов”язково.


ОКСАНА из Харькова // 14 вересня 2010 21:47
А почему у вас нет форума? Мы бы там пообщались на разные темы.
Давайте пообщаемся в гостевой!

Света // 11 вересня 2010 13:15
skajit bydlaska yakuй dewevuй hotel v Xmelnuckomy
Na vokzale

Колісник Дмитро // 9 вересня 2010 12:41
В статті про Мгар (Полтавська обл.) написано: \”Цікавим є також пам’ятник «Голодомор-33», встановлений поруч із монастирем на горі Зажури.\” Не гора Зажури, а курган Скорботи. Це справжня назва того місця. Я там жив, знаю напевне.
Ну, раз ви так кажете… Мабуть, у нас просто невдалий переклад з російської. Виправляємо.

Колісник Дмитро // 9 вересня 2010 12:37
Сайт простий і зручний. Інформація по суті. Багато користувався, лишився задоволений. Успіхів в подальшій роботі.
Дякуємо!

Оксана Женжера // 27 серпня 2010 22:06
Дуже цікавий, інформативний, добре зроблений, а головне – потрібний сайт. Дякую, отримала задоволення, переглянувши його навіть побіжно. Нехай вам добре ведеться, розвивайте сайт далі.
Дякуємо за побажання та компліменти.

Ira // 10 серпня 2010 13:39
Чому на Вашому сайті немає міста Андрушівка Житомирської обл.??? У нас є маєток Терещинків і ще багато цікавого
Розміщуємо на сайті тільки власні матеріали і фото. Немає Андрушівки, тому що не маємо матеріалів і фото про неї – не були ще. Про палац в курсі, колись приїдемо.

Роксолана Куликова // 26 липня 2010 23:03
С целью разжигания интереса к нашим краям в который раз приглашая в Одесский край выдаю ссылку своих пополнений http://tua.in.ua/?pageid=9 не считайте за рекламу, просто хочу заманить вас к себе 😉
Спасибо. Когда-нибудь это случится.

Олена м.Миколаїв // 24 липня 2010 14:59
В жовтні збираюся відвідати м.Чернівці.Хочу порадитися з дописувачами,які цікаві місця в цьому славетному місті треба обов*язково відвідати,щоб чогось не прогавити.На жаль,в інеті такої інформації обмаль.Дякую.
Зайдіть на цей сайт – там усе є.

Анатолий // 21 липня 2010 13:32
Никогда не посещайте ресторан гостиницы \\\\\\\”Виконт\\\\\\\” /Львов, окружная, недалеко от поворота на Тернополь! В дневное время хозяин гостиницы сидит там со своими друзьями и ругается матом, не обращая внимания, что в зале находятся женщины и дети. Откуда я знаю хозяина? В прошлом году \\\\\\\”выпала честь\\\\\\\” наблюдать его день рождения, который проходил в общем зале. Не было такого случая, чтобы ругался? Был! Разговор происходил в начале июля, в обеденное время. За столом, кроме хозяина, находился мужчина с усиками , в светлом костюме. Разговор был о бизнесе нефтепродуктов. Панове! Прагніть досягти європейського рівня обслуговування і приберіть свою дупу із загальної зали!
Які жахи! Не підемо у ресторан і готель “Віконт”!!!
П.С. Якщо можна, панове, на нашому сайті пишіть про теми, наближені до сайту (подорожі, пам’ятки тощо). А то тут виходить не гостьова, а якась книга скарг.

Наталія // 20 липня 2010 09:40
Шановні туристи! Хочу попередити Вас про неякісне обслуговування в готелі “дністровська Рив”єра”, що під Кам”янець-Подільським. Такого відношення до туристів я не зустрічала в жодному готелі України. Мало того, що попросили перерахувати гроші авансом, так ми приїхали в 7.00 год. весь персонал спить, ворота замкнені, ми годину стояли на вулиці, на дзвінки не відповідають, ну взагалі просто жах! А ще цей готель входить в Асоціацію готель”єрів Кам”янця (Приватний підприємець Мамчур О.А.), який на наше прохання навіть не приїхав у свій готель, і не вибачився за свій персонал. Те саме можна сказати про обслуговування на кухні. Вечерю ми замовили на 18.30. а принесли аж! о 20.30. ПРОСТО НЕ МАЄ СЛІВ. Ціни європейські, а обслуговування … ЖАХ!

Микола // 6 липня 2010 13:38
Вважаю, що це дуже корисний сайт для справжніх любителів природи, архітектурних пам”яток… Це сайт справжніх патріотів своєї держави, своєї рідної історії. Пропоную розширити інформацію, а саме: додати інформацію про розклад та вартість транспорту (чим доїхати). Крім цього – додати інформацію про можливість зупинитися у приватному секторі тощо.
Дякуємо, Миколо. Щодо розширення інформації, то по можливості у кожній статті про те чи інше місто додаємо, яким транспортом ми туди доїхали, щоб люди менше блукали. А загальну інформацію про поїзди та автобуси можна дістати на спеціальних сайтах: www.uz.gov.ua та www.bus.com.ua. Там достовірні розклади.

руслана // 22 червня 2010 01:26
я люблю тебу мій краю!
Двійка Вам з правопису!

Ольга Чабан // 17 червня 2010 16:14
Молодці, що зробили такий сайт. Не зупиняйтеся!
Дякуємо, Олю. Ми не зупиняємося й не збираємося.

Валентин // 15 червня 2010 12:30
Уважаемая администрация сайта. Спасибо Вам за проделанную работу. Действительно информативный и полезный сайт, классные фотографии. Отдельно спасибо за базу гостиниц. Успехов Вам!
Спасибо за похвалы.

Віктор, www.der-cer.lviv.ua // 15 травня 2010 07:27
Ну, нарешті, останні матеріали хочеться читати і дивитись – багато цікавого тексту і фото. Так тримати! І почастіше оновлювати сайт!
Оновлювати сайт вдається так часто, як часто відбуваються поїздки. А це вдається не часто, адже є у житті ще й основна робота, на яку треба ходити і яку треба робити.

Ольга // 5 травня 2010 12:26
Уважаемые туристы и не только! Никогда в жизни не посещайте Уютный гостинично-ресторанный комплекс в австрийско-скандинавском стиле “Аквариус” !!! за приятным видом картинки на самом деле находятся ужасные условия и атмосфера: отношение к посетителям, мягко сказать, ХАМСКОЕ; все номера прокурены, сырые, сан узлы с плесенью, грибком…..такого отношения не встречали нигде…..эти люди просто позорят гостепреимство людей на Западной Украине. (что бы не попались люди еще, отдыхали компанией 16 человек)
Фе!

Тетяна // 15 квітня 2010 12:30
М. Борислав знаходиться не у Дрогобицькому районі, це окреме місто у Львівській обл. і вже давно не входить до Дрогобицького райцентру.
Виправляємо.

Роксолана Куликова // 5 березня 2010 00:24
Дякую за ще одну галерею Львова! “Таки да” гарних фото багато не буває.
Рада бачити багато Львівської області – ви дуже стимулюєте)))
Дуже хочу до Львова – але немаю ні часу ні наснаги.
Все ще чекаю Вас до себе до Одеси, бо в нас дуже скоро нічого не залишиться. Треба все встигнути!!!)
Ваша Р.К. 😉

Дмитро // 25 лютого 2010 09:11
Місто Хмельницький. Готелю “Колос”, що був розташований по вул. Соборній 11, вже не існує. Бажано донести цю інфу до люду, бо в інеті багато посилань на цей готель. З 30 квітня по 3 травня 2010 року у м. Хотин, на території Хотинскької фортеці відбудеться історичний фестиваль “Битва націй”. Організатори обіцяють, що це буде грандіозний фест, якого Україна ще не бачила. Подивимось. Офіційний сайт фесту – http://www.battleofthenations.com.ua Вже є можливість замлвляти квитки, вартість приблизно складає 60 грн. Дякую.

віктор // 19 лютого 2010 10:38
А звідки інформація, що “Парк-отель” (м. Івано-Франківськ має чотири зірки? Хто дав таку інформацію? Чи така інформація кимось перевіряється?)
Інформація про чотири зірки з сайту готелю: “«Парк Готель» чотирьохзірковий готель…” і далі по тексту. А ви представляєте цей готель? Ми можемо прибрати інформацію, якщо власники готелю скажуть, нам не важко.

Суренж // 10 лютого 2010 18:48
Було б добре щоб ваш сайт стимулював вивчення білих плям історії України. Головною з таких є проблема слов\\\”янотворення та тисячолітньої історії першої загальнослов\\\”янської держави (в радянській історії – це Дулібський союз) яка існувала на Волині в 1 тис.н.е. ( дивись карти – http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps ). Держава ця, будучи створена на ідеях волхвізму, породила нашу слов\\\”янську, українську ментальність, а очільники, волхви,-носії древнього ведичного світогляду, є праотцями нашої ідентичності ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/ та http://rivne-surenzh.com.ua/ua/pub/ ). Чи здатні ми побороти заштампованість байок про примітивність наших предків? Чи здатні ми зрозуміти, що культура яка охопила пів-Європи не може бути історично убогою? Чи здатні ми зрозуміти, що наші предки нічим не були гірші за давніх єгиптян, римлян, греків?.. ..Успіхів вашому сайту , а авторам наснаги!

Концевич Юрій // 22 січня 2010 23:59
Слава Україні ! Дякую вам за створення цього сайту. Тут можна знайти багато цікавої інформації для тих,хто цікавиться нашою історією.
Героям слава! Дякуємо!

Роксолана Куликова // 9 січня 2010 01:14
Приехала с Закарпатья) Надеюсь что на этом мои Закарпатские изыски закончились. и перейду на соседнии области.
Всех с Новым Годом и Рождеством!!!
Укрмандри також вітають всіх з Новим роком і Різдвом Христовим!!!

Володимир С. // 30 грудня 2009 16:50
Дякую розробникам даного сайту. Багато цікавого тут можна знайти. Надіюся з часом тут буде ще більше інформації для тих хто мандрує Україною.
Інформації у нас стає більше з кожним днем, тому що в Україні стільки цікавого, що не вистачить життя, щоб усе побачити!

Юлия // 26 листопада 2009 19:28
Очень интересный сайт. Сама тоже оформляю один:) Хочется увидеть автора(ов). Все пишите от своего имени, но информация идет как от призрака… Покажитесь :))
Скромность украшает человека…

Ксения // 23 листопада 2009 12:25
Сама из Днепра. Решили с парнем посетить Львов, но так как гостиница для нас дорго, выбрали хостел LeoCity. цена и качество обслуживания отличное. за 250 гривен получаешь двухместный номер и завтрак. Ванна правда на этаже, но зато с водой проблем нет, как нас пугали.Рекомедуюем всем, кто ценит качество.

Роксолана Куликова // 3 листопада 2009 17:05
Наконец я созрела – вот сделала сайт)
http://tua.in.ua
Описание не такое подробное как у Вас, скорее больше основанное на впечатлениях, я все же мастер лишь эпистолярного жанра. Пока что не сделала страниц Львова и Закарпаття ибо даже боюсь за них браться – ооочень много писать и фоток выкладывать. Когда сделаю Одесскую область – возможно хоть этим заманю Вас в гости в Одессу))) Киев не делала вообще – нет хороших фотографий, хотя была там много раз) я же только с недавнего времени фотограф! Еду на Новый год в Закарпатье, не смотря ни на что, правда ещё 2 попутчиков не нашла – но всё равно обещаю привести много интересных снимков по закарпатью)

Дмитро // 2 листопада 2009 11:13
Пані Ірино, мабуть треба написати, що готель “Рутенія” знаходиться у дуже мальовничому та цікавому містечку України, Кременець, що на Тернопіллі. Готель і справді нормальний, але в минулому році кавою не прнигощали. а пропонували за гроші.))) Був у Кременці 7 разів і ще хочу там побувати. Був влітку та восени, ще треба взимку побувати. Чого тільки варті краєвиди містечка, які відкриваються з вершини Замкової (Бона) гори.

Ірина // 29 жовтня 2009 10:19
На даний час готелю “Омета” уже нема. Є готель “Рутенія”. Оновлений готель , номери усі зі зручностями . Пригощають запашною кавою, надають екскурсійні послуги. Затишно , зручно та не дорого. Номер телефону 03546 26047 або 0981022577

Андрій // 27 жовтня 2009 15:56
А де Ізмаїл, Білгород-Дністровський?
Вцілому – корисний сайт. Спасибі
Ізмаїл і Білгород-Дністровський – у Одеській області.
Якщо серйозно, то ми публікуємо тільки власні фото і власні враження. У вищеназваних місцях ми ще не були, тому розміщати на сайті про них поки що нема чого.

Володимир // 25 жовтня 2009 10:33
Надзвичайно корисний сайт, дякую всім засновникам.

Павліна // 18 жовтня 2009 18:31
Все супер……………………..
Оце найкращий коментар!

Татьяна // 5 жовтня 2009 20:28
В Золочиве в гостиннице “Закуток” совершенно никакого комфорта! Совершенно не рекомендую этот отель! Ребёнок спал на подушках, а мы с мужем не спали всю ночь. Спать на брёвнах можно с большим удовольствием и безплатно!

Дмитро // 29 вересня 2009 09:58
Я знаю таку церкву, але вона знаходиться у Львівській області. Село Бесіди, я був там в цьому році. Старенька дерев’яна церква, знаходиться майже в лісі, поруч село, але воно не дуже велике. Краще зайдіть на цей сайт http://der-cer.lviv.ua/besidy.html та подивіться.

Iryna // 28 вересня 2009 11:32
Добрий день! Може хтось допоможе вибрати якусь маленьку стародавню церкву де можна було б повінчатись? Хотілося б щоб ця церква була десь серед лісу, або на якісь галявині. Словом подольше від цивілізації… І бажано недалеко від Івано-Франківська. Буду вдячна за Ваші поради!
Ну, навіть не знаю, що й порадити… Все, що знаю, все близько до цивілізації. А щоб серед лісу…
Якщо є у когось які думки, пишіть у гостьову.

Дмитро // 28 вересня 2009 08:03
Якщо хтось має бажання подивитися фільм про фестиваль у Меджибожі, то заходьте сюди http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewforum.php?f=21, реєструйтеся та скачуйте. Трекер – Фестиваль “Стпродавній Меджибіж”.

марія // 26 вересня 2009 22:34
як розмістити рекламу нашого готеля на вашому сайті, як з вами звязатися
напишіть листа в рубриці “контакти”

Віктор www.der-cer.lviv.ua // 23 вересня 2009 21:39
Отож, після пошуків ставлю на церкві з Куликова КРАПКУ! На спірному сучасному фото зробленому авторкою сайту я заледве упізнав церкву СВ. ДМИТРА (таки ваша правда) з 1901р., яка стояла зачиненою від 1946р. до 1989р. Справа в тому, що до передньої частини храму зробили сучасну прибудову з двома вежами, а на фото з 1992р. прибудови не було – тому важко було впізнати що це за храм. До речі, в Куликові і мурована цер. Успіння і св. Дмитра збудовані в 1901р.
Дякую всім за увагу.
Дякую. Зараз виправлю.

Назар www.galtur.com.ua // 23 вересня 2009 13:13
Щодо Куликова:
в Куликові є високий мурований храм Успіння Богородиці 1901 року (зараз реставрують бічні вежі);про цей що Ви запитуєте не знаю що за храм, але він точно не 1901 року, тому що 1901 року цей що я згадав.
Дякую за підказку. Високий мурований храм я бачила, але він майже весь у будівельних риштованнях, тому фото не дуже вдале вийшло.
А цей храм, що у нас на сайті, за архітектурою схожий на такі, що як раз на початку ХХ століття будували.

Віктор www.der-cer.lviv.ua // 20 вересня 2009 15:56
На останній сторінці про с.Підгірці дуже сподобалося останнє речення…
Писалося від душі

Влада // 19 вересня 2009 17:41
Я хочу увидеть город соледар
И я.

Дмитро // 16 вересня 2009 16:43
Фест у Меджибожі пройшов на “ура”!!! Дуже цікаво та душевно. Відзняв та змонтував фільм про фест. Фільм розійшовся по всій Україні та ще потрапив до Білорусії та Росії. Зараз збираюсь на фест в Кам’янець-Подільський (2 – 5 жовтня), але не дивитися фест, а знов знімати. Отримав запрошення від заступника міського голови міста.

Роксолана Куликова // 6 вересня 2009 16:44
Здравствуйте, друзья-туристы!
Свирж прошел шикарно! Во Львове нашла неплохой хостел с приятными ценами.
Сейчас при помощи вашего сайта и своего опыта в закарпатье готовлю новогодний набег одесситов на закарпатские красоты.
Нашла парочку мест о которых не слышала – Хустский замок и Серединский Замок! Не слышали?
Пока ищем жилье – но уже для себя определила – ВИНОГРАДОВ, БЕРЕГОВО, УЖГОРОД, МУКАЧЕВО и санаторий карпаты. Возможно невицкий замок.
Какие идеи есть у Вас?)
Закарпатье, наверное, нравится больше всего. Причем, нравится все, полностью, невозможно выделить что-то любимое. Мы, к сожалению, кроме того, что есть на сайте, ничего не видели. В Хуст просто не успели по времени. Еще очень хочется побывать в Солотвине. Там соленое озеро, в котором вода по плотности, как в Мертвом море, т.е. утонуть невозможно (а я как раз плавать не умею). Правда, что там делать зимой, не знаю.
Вообще в Закарпатье самая красивая в Украине природа, поэтому зимой, конечно, лучше в горы.

jul // 13 серпня 2009 16:59
непогано,але душа важає детальніше ознайомитись з історією даного міста,новинки
Шановний, як і багато хто з відвідувачів, ви забули вказати ЯКЕ місто малося на увазі.

Мирослава // 7 серпня 2009 10:19
Я вам можу запропонувати ціву і незабутню ескурсію по Дубенському (Тараканівському) форту. Ми досліджуємо цей форт уже 15 років. І багато чого цікавого можем розказати туристам.
Звертайтесь по e-mail: UVK-Dubno@yandex.ua або за тел. 80971826001, 80988766705

Дмитро // 27 липня 2009 13:45
Внесіть зміни, що до вартості номерів готелю при залізничному вокзалі в м. Хмельницькому. Двомісний, як вони називають “Люкс”, бо в номері є зручності – 240 грн. за добу (номер). Останні номери без зручностей (зручності загального користування на коридорі) – 96 грн. з людини за добу. Якщо Ви приїдите на фестиваль, буду радий з Вами познайомитися. Багато інформації про організацію фестивалю, розміщення людей, заходи та інше Ви знайдите на сторінці сайту “В контакте” http://vkontakte.ru/club4447889.
Незабаром сайт буде оновлюватися повністю. Приберемо вартість номерів в усіх готелях взагалі, а то за зростанням цін не встигаємо.

bek-aka // 19 липня 2009 09:35
Все хорошо и здорово, вот только номера телефонов (по Ивано-Франковску) не соответствуют действительности. Обновили бы…
Давайте номера телефонов – обновим.

Дмитро // 14 липня 2009 10:16
Відкрився сайт присвяченний фестивалю у Меджибожі. ось посилання: http://www.fest.km.ua/ Я дуже хочу попасти на той фестиваль. Народ пише, що дуже цікаво. Вартість квитка на одну особу буде складати 60 грн., а для дитини 30 грн. на один день.

Роксолана Куликова // 11 липня 2009 14:38
В общем едем с палатками!)А где эта 5 автостанция во Львове? ато я как-то всё поездами да электричками, поэтому во Львове автостанций не знаю!
В Меджибоже была не на фесте, а просто так, случайно! очень понравилось) Но вообще я не по историческим фестам. Единственное куда езжу ежегодно – так это в Каховку! Но там правда ничего исторически-интересного! но на Таврах там классно – водохранилище, да и вообще милый город.
В Свирж еду скорее за впечатлениями!)
На свой день Рождения, 28 февраля – таки ездила и всё намеченное увидела, при том попалав романтическую погодку – была метель!)
А вообще – надеюсь что следующим летом организую фестиваль(не столько музыкальный, сколько авто, но там должно быть интересно всем!), и позову Вас наконец на углубленное изучение Одессы)
АС-5 во Львове – это далеко от центра города, в районе под названием ДБК. Туда маршрутки идут, но их номеров я, к сожалению, не помню.
А с палатками – это круто, если дождя нет. Лично я привыкла к более комфортным условиям, но каждому – свое.

Дмитро // 10 липня 2009 17:15
Я зареєстрований на сайті “В контакте. ру”, там створили групу присвячену фестивалю у Меджибожі. Мені пришло запрошення приєднатися до цієї групи . Ось звідти я і дізнався про фестиваль та його програму.
Дякую

Дмитрий // 10 липня 2009 08:56
Про Свірж. Був там два рази і маю бажання ще разок відвідати це гарнюнє містечко. Готелів там, нажаль, немає. Програму фестивалю читав, але вона мені не дуже сподобалась. На прикінці серпня буде фестиваль у Меджибожі, ось туди я дуже хочу потрапити. Програма мені дуже сподобалась: лицарські бої, імітація штурму фортеці, концерти, салют і т.п. Меджибіж відвідував вже 3 рази. Ще восени хочу потрапити до Кам’янця, там теж буде дуже цікавий фестиваль.
Щодо програми у Свіржі, мені вона дуже подобається з музичної точки зору. Там купа класних виконавців і гуртів. Все інше мене на фестивалях не цікавить.
А де можна почитати інформацію про Меджибіж?

Вадік // 9 липня 2009 05:01
Дуже гарненький сайт. Сам з Харкова, давно не був…
ПС Ненавиджу пам ятники Леніну
Дякую за комплімент сайту.

Роксолана Куликова // 9 липня 2009 00:35
И вновь привет! Хочу на этот раз в Свирж! Там фестиваль будет. Да только что делать с жильем??? объясните – как вообще там с сообщением, и какие есть ближайшие города?
Привет. Свирж находится недалеко от Львова. Нужно ехать с автостанции №5 Львова на маршрутке на Перемышляны. Она едет через Свирж. Также, судя по сведениям на сайте фестиваля, из центра Львова будут ехать специальные фестивальные автобусы.
Что касается жилья, то, насколько я могу судить по собственному опыту пребывания на таких фестивалях, то с этим проблем не бывает. У местных жителей можно селиться без проблем. Плюс вариант с палатками. Ну, ночевать во Львове – тоже вариант.
Вообще, фест, наверное, классный будет. Программа – супер!

Денис // 6 липня 2009 16:48
Да Сумский шафран-это узбекское чудо, а кто не пробовал тот много потерял
Уважаемые посетители! Вы когда комментарии пишете, то побольше конкретики. Какой шафран? Какие узбеки?

Микола // 3 липня 2009 15:13
“… Чугуїв залишив змішані враження: з одного боку – якесь порожнє і дуже «совкове» місто, а з іншого боку – батьківщина моїх далеких предків і є що подивитися…”
Видно, що далекі предки були набагато розумніші автора сайту, бо вони будували те ” совкове” місто ще до революції.
Якщо тобі не подобається росіянин Рєпін та памятник Леніну, то сиди у своїй криївці на бендерщині, кугут недобитий!
1. Ну, що Чугуїв будували ще до революції, це я помітила і без вас (зі статті це має бути вам видно). Мені здається, що ви не були у Чугуєві, адже повинні були помітити наслідки довгого панування вашої коханої радянської влади (один Покровський собор чого вартий!)
2. Щодо росіянина Рєпіна, то я спеціально перечитала свою статтю і нічого поганого про цього художника, а тим більше про його національність, у ній не знайшла. Або ви мене з кимось сплутали, або ви скрізь бачите “угнєтєніє російской культури”, навіть там, де його нема. Більше того скажу, Рєпін – один з моїх улюблених митців.
3. Що стосується “криївки на бендерщині”, то, по-перше: не “бЕндерщина”, а “бАндерщина” (тобто правильно «БАндера», а не «БЕндера»), а по-друге: я з Харкова, де ані бандерівців, ані криївок ніколи не було.
4. Якщо вже я “кугут недобитий”, то правильніше було б “кугутка недобита”.
А взагалі-то хочеться сказати, що подібні повідомлення завжди типові: починаються наче пише нормальна вихована людина, а закінчується все банальною лайкою. Добре, що без матюків.

наталя // 30 червня 2009 15:02
готель і ресторан “лісова казка” тепер має назву “край неба”
це в якому місті?

Ярославна Окань // 18 червня 2009 10:21
Шановна адміністраціє!

З’явились зміни щодо готелю “Тустань”, який внесений у вашу базу готелів Дрогобича.
Внаслідок злиття з Інформаційно-туристичним центром (Дрогобич)
підприємство перейменовано у Туристичний комплекс “Дрогобич”.
Ціни на сьогоднішній день такі:
– стандарт (телевізор, телефон, душ) – 82 грн. (одномісний), 100 грн. (двомісний), 141 – 192 грн. (трьохмісний),
– напівлюкс (покращена кімната, супутникове телебачення, телефон, холодильник, ванна) – 184 грн. (одномісний), 248 грн. (двомісний),
– люкс (дві кімнати,супутникове телебачення, телефон, холодильник, ванна) – 356 грн.
В готелі працюють перукарня, сауна, хімчистка, ремонт взуття.

Будемо вдячні за внесені зміни.

З повагою,
начальник відділу розвитку туризму,
Ярославна Окань
Зараз все поміняємо.

Ромаріо // 22 травня 2009 12:28
Здаються кімнати подобово у м.Почаїв !Неподалік від Почаївської Лаври!Звертайтесь за тел. 80979971946,80979885650.

Сергій // 15 травня 2009 10:55
Доброго дня!!!! Відчуваю, добра справа тут робиться. Хотів почути більше про весільну подорож до Хотина (а можливо хтось має досвід організації самого дійства???) На мою думку, це було би надзвичайно романтично. ПС. дякую за будь-які відгуки, бо на Західній Україні ще жодного разу не був, на жаль
Щодо весільної подорожі трошки незрозуміло… Організацією подорожей не займаємося.

Нина // 13 травня 2009 18:52
Очень хороший сайт. Информативен.Почерпнула много нового. Может кому будет интересно и полезно. Путешествие в окрестностях Почаева и Кременца заглянуть к нам в гости.
http://rudka.at.ua/

Марина // 10 травня 2009 23:47
подскажите:«Афена», международный хостел. Львов, ул. Вороного, 3. Тел.: (032) 225-57-34.
Хостел недалеко от центра города. Стоимость проживания – 80 грн., люкс с удобствами – 120 грн. Завтрак включен в стоимость. В номерах: холодильник, умывальник. Горячая вода круглосуточно.
Дополнительно: столовая Это более-менее нормальный вид ночевки? Я не знаю,что значит \\\”хостел\\\”?
Хостелом во всем мире называется дешевая студенческая гостиница без дополнительных удобств. Это очень экономный и популярный вид проживания.
На самом деле в нашей стране основная масса гостиниц не дотягивает даже до уровня европейских хостелов, хотя носят гордое имя “отелей”. Так что украинский хостел и гостиница – понятия тождественные.

Ольга // 7 травня 2009 15:26
Здравствуйте!
Очень хороший сайт! Много полезной информации!
Страемся!

Дмитро // 7 травня 2009 09:23
Згоден, персонал в готелі “Острів” чудовий, але затишним цей готель я назвати не можу. У 2008 році я відвідав Кременець 6 разів, два рази я зупинявся в цьому готелі, останні 4 рази в готелі “Рутенія”. “Рутенія” – дійсно затишний готель, на мій погляд. Кременець дійсно дуже чудове та файне містечко. Багато їздив, багато бачив, але моє серце й досі блукає десь серед Кременецьких гір та вулочок.

Максим // 4 травня 2009 19:30
Дякую Туревичу Миколі Івановичу за затишний готель “Острів” та теплий прийом. Дуже зручні апартаменти та привітний персонал. Відпочинок в м.Кременець – СУПЕР!
Підтримуємо!

Ліза // 25 квітня 2009 03:40
Сайт дійсно дуже хороший, багато місць гарних, в які хочеться потрапити….Але чому майже немає про Дніпропетровську область?
Чому “майже”? Зовсім немає…
Ми там ще не були. Матеріали робимо за власними враженнями, чужих матеріалів не розміщуємо.

Анастасія // 24 квітня 2009 13:13
Доброго дня!
Дуже сподобався ваш сайт! Це досить корисна інформація, особливо для людей які люблять подорожувати, ось як я, наприклад. Хотіла поцікавитись або навіть порадитись, що краще вибрати для місця ночівлі та відпочинку у Львові, винаймати квартиру подобово або готельний номер забронювати?
Винаймати квартиру подобово набагато дешевше і вигідніше. Готельний номер коштує в залежності від кількості людей, а ціна квартири від цього не залежить – заселяйтеся хоч вдесятером. До того ви що хочете, то у квартирі і робите, у вас є всі зручності, які потрібні. Одним словом, раджу квартиру. Тількі бронюйте заздалегідь.

Victor – www.der-cer.lviv.ua // 31 березня 2009 21:28
Вітаю!
Згоден, що Дрогобич суперове місто – більшу частину його пройшов пішки. Шкода, що Ви не були в південному передмісті Млинки (там є цікавий костельчик) і не піднялися на гору, яка є біля Млинків. Звідти панорама міста – ммм… зафотографуєшся!
Вітаю, Вікторе!
Дякую за підказку. Думаю, що вже влітку буде нагода знов відвідати Дрогобич, тоді й скористаюся Вашою порадою.

Вадим // 30 березня 2009 11:14
Був в одному з описаних Вами місць.Я особисто та по відгуках всіх інших дуже залишились задоволені,все смачно,казкова обстановка а Ви пишете “ригайлівка”!.Не знаю чи знайомі з Вашим “шедевром”господарі,а я би подав на Вас у суд,ось так і не менше!У групі були які тут вже не вперше і зупиняються тільки тут.Думаю що стидно має бути Вам.Звісно,може щось тай сталось.це не простий вид підприємництва,але ставити таке “клеймо” по одному відвідуванню не чесно.
Так що підтримую тему про те що в подібних особистих враженнях треба бути більш коректним,не ображати людей,їхніх уподобань.
Це Ви про що?

Лесь Підоснов’янський // 27 березня 2009 13:56
Дякую цьому сайту за гарні фото та розповіді, дякую авторці за добру роботу, понєжє з вікна я багато не вбачу)) у рідному місті маємо спільні улюблені місця та будівлі. зрештою може колись і нові часи подарують нам величезні та красиві споруди(і це буде не обов’язково стадіон))

зважай на критику поменш

з повагою
Дякую красно!!!

Ольга // 15 березня 2009 18:18
Привіт Украінці. Я бачу Ви всі поважаєте історію нашоі Украіни.
Тому я раджу Вам ваші дуже гарні фотки розмістити на сайті Европи, щоб і вони знали , яку велику історію має наща Украіна , і нехай вся Европа знає, що Украіна- це серце Европи , а не Азія чи Африка , як вони вважають!!
Ви можете зайти по ссилці нижче і подивитися які фотографіі на Европейському сайті преставляють нашу Батьківщину.
Тому всі хто не байдужий заходьте сміливо і виставляйте фотки Одеси, Львова , Киева…………Щоб про нашу Украіну і про нас весь світ знав, щоб побільше туристів відвідувало Украіну.

http://www.columbusmagazine.nl/europa/oekraine/reisreporter/fotos.html

Елена // 7 березня 2009 00:40
Я очень горжусь своим отцом, хотя его уже с нами нету. Он на восстановление Церкви (Николаевской) вместе со своими друзьями потратил очень много времени и сил. Но доделать церковь приходилось другим, мой отец тяжело заболел и вскоре умер. Кладбище, которое находится рядом с этой церковью тоже он выбил у властей. На старом кладбище по Октябрьской хоронить людей было уже некуда. А он считал кощюнством хоронить в одну и ту же могилу умерших позже людей. И при входе на новое кладбище отца и похоронили. Я к сожалению не помню его сподвижников в восстановлении церкви, но очень хорошо помню как они работали не покладая рук, для того, что б поколениям осталась хоть какая-то память о наших предках. Звали отца Шевченко Виктор Ивановичь. Его все уважали в Гиевке, за его честность и порядочность. Я же коренная жительница Гиевки
Я так понимаю, речь идет Николаевский церкви, которая в Люботине.

Дмитро // 24 лютого 2009 17:41
Бачу не всі відвідувачі задоволені інформацією,яка є на цьому ресурсі. Так, і це зрозуміло бо всі ми різні та кожна людина має право на свою думку. Мене все влаштовує і можу сказати відверто, що інформація, яка розташована на сайті у багатьох випадках мені допомогала. А що стосується висловлювання п. Надії, то можу відповісти так, що це є приватний ресурс, хто сплачує гроши той і замовляє музику, якщо кому щось не подобається.то просто не треба сюди “заходити” та каламутити воду. Бажаю господині наснаги, кріпкого здоров’я та грошенят, щоб було за що подорожувати та потім нам розповідати, а ми, в свою чергу будемо приймати рішення чи варто нам їхати чи ні. Ще раз дякую за Вашу працю.
Дякую, Дмитре!

Надя // 24 лютого 2009 11:28
Шановна!Заведіть собі блог і пишіть що завгодно.Це буде зрозуміло.
Порадьте це, наприклад, Прем”єр-міністру або Президенту. На їхніх сайтах немає жодної об”єктивної інформації, а тільки виключно та, яка вигідна для них. Так ніхто ж не каже “Юля, заведи собі блог і бреши там, що хочеш.” А це, до речі, офіційні сайти, які робляться за державні, тобто наші з вами, кошти.
А наш сайт – він приватний. До того ж, робити його вартує великих сил, часу і навіть трохи здоров”я (зір псується). Так що ваші поради мені не потрібні.

Іван // 22 лютого 2009 13:35
Павло,згідний з тобою.Як виходить,альпіністи -скалолази теж пані не зрозумілі.Звідки їй знати скільки задач в житті держави виконюється тільки нами.Я вже мовчу про тренування перед змаганнями та взагалі щоб бути в формі.А дорогу переходити теж не менш небезпечно…
Шановний Іване. Якщо Ви на моєму сайті висловлюєте свої думки щодо мене, то чому я тут же (на СВОЄМУ сайті) не можу висловлювати свої думки щодо альпіністів?

Elne // 20 лютого 2009 00:27
Доброго дня!
З приводу організації сайту – річ однозначно потрібна, однак в мене відразу кількапобажань:
1) чому у переліку “Мандруємо Україною” не вказано Волинську, Рівненську області? Раджу відвідати славетне місто Луцьк, де є старовинний замок Любарта (14 ст), єдиний, до речі, архітектурний комплекс Польсько-Литовської доби на території України і Литви.
2) До речі, готелів у місті й околицях теж вистачає, наприклад “Україна”, “Світязь”, “Лучеськ” тощо.
Наснаги вам у вашій нелегкій праці!!
Більше мандрувати – значить більше взнавати світ, отже і більше його любити :)))
На сайті немає Волинської та Рівненської областей тому, що ми там ще не були. Тобто, нема чого розміщувати.
Думаю, що відвідаємо Луцьк найближчим часом. Навіть, дуже найближчим. Отож заходьте на сайт через деякий час – і побачите матеріал про своє місто.

Павел // 19 лютого 2009 19:46
Согласен!Такое тоже имеет право быть.Только тогда где-то выделите что-то подобное: -Автор высказывает на все увиденное свое личное мнение,которое могло сложится в зависимости от настроения,аппетита и т.п. и отличатся от других.
А мест таких на сайте встречается,просто нет время и желания все снова перечитывать.Задело то,что не любите военных и (все з ними повязане…)
Что касается военных, то я считаю, что не любить все, что связано с войной, это нормально для нормального человека. Я пацифист, поэтому форма, оружие и прочие милитарные штуки восторга у меня не вызывают.

Павло // 17 лютого 2009 14:47
Сайт хороший и нужный.Отлично продуман,ничего лишнего и тут-же все есть….Насколько понял,дописывает один человек,женщина.Ничего в этом плохого нет,наоборот,сколько труда и все такое!.Вот что не понравилось так это ставить свои на все вердикты-штампы:-это “хо” а это “фу”.На таких сайтах-путеводителях нужна информация а не личное мнение.Последнее как правило имеет право быть в личных дневниках или в книге жалоб.Я,к примеру,бывал во многих тех-же местах но мнения совсем другие.Своими словами Вы обижаете многих как персонально так и отдельные специальности,увлечения.Исправтесь пожалуйста!.
Добрый день, Павло.
Сайт “Мандруємо Україною” – не путеводитель, как вы говорите, а как раз что-то типа личного дневника, или, если хотите, книги жалоб. Именно для того, чтобы делиться личными впечатлениями от поездок, он и создан. А если бы мы ставили целью создать сайт-путеводитель, мы бы попытались на нем зарабатывать. Но это абсолютно некоммерческий проект (к примеру, список гостиниц на нашем сайте размещен абсолютно безвозмездно, так сказать, в помощь страждущим).
А что касается того, что кто-то может обидеться на то, что написано на сайте, так я таких материалов у нас не заметила. Абсолютно ВСЕ места, где мы были, нам понравились. Были какие-то недостатки, но где их нет? Прошу конкретно указать, где на сайте негатив?

Володимир // 15 лютого 2009 00:36
Розмістіть, будь-ласка, інформацію про готель “Гранд”, м.Теребовля.
http://www.otel-grand.com/
Уже

Дмитро // 28 січня 2009 17:13
На Різдвяні свята планували поїздку до Кременця, але відвідали місто Лева, залишилися задоволеними. Зупинялися в готелі “Бумеранг”. Сервіс в готелі десь на дві зірочки тягне. В номерах над ліжком вікно з якого добряче дме вітерець. Коли піднімаєтесь з ліжка будьте уважні, бо є всі шанси залишити відбиток своєї голови на стелі (я залишив, і не тільки я).. Але є дуже велика перевага – холодне та гаряче водопостачання цілодобове та без обмежень.У готелі дуже затишно. Вартість двомісного номеру складає 220 грн. на добу. На другому поверсі готелю розташоване кафе, як готують не можу нічого сказати, бо ми пили тільки ранкову каву та поспішали до міста, так саме до міста я не помилився, бо готель знаходиться на околиці Львіва. Транспорт там “не ходить”, щоб добратися до найближчої цивілізації треба замовляти таксі (водії таксі про цей готель та його місцезнаходження нічого не знають), або десь пів годинки мандрувати через приватний сектор та промислову зону. Сам Львів то є музей. У Львові знімалось багато фільмів. Ми відвідали всі закутки міста де знімався фільм “Три мушкетери”, також відвідали Оперний театр (вражають розписи стелі та стін), музей зброї “Арсенал” (вхід 8 грн., відеозйомка 15 грн., фото 5 грн.), “Вініціанське подвір’я” (вхід 1 грн.) і т.д..Рекомендую відвідати бар при Першій Львівській броварні, там дуже смачні “живе” пиво та їжа, горілка там теж є, ціни помірні, і обов’язково ресторан “Криївка” http://kryjivka.com.ua/ , що знаходиться на площі Ринок 14. Ресторан просто супер, але замовляти стіл треба десь за один день до відвідування. Кажуть, що у “Криївці” офіціянти полюбляють обраховувати клієнтів, але про це я дізнався по приїзді до Києва. Щоб там не було, але в цілому мандрівка відбулася!!!
Дякуємо за розповідь

Роксолана Куликова // 20 січня 2009 14:44
Львов – единственный наверное город в котором я не много таскалась на высоты, поэтому ратуша – это для меня новость. А где именно там вход хоть? и ту ли ратушу я имею в виду?
А в музей под открытым небом я не попала в Ужгороде, поэтому мне более чем интересно посетить его во Львове)
Уже сейчас все гости говорят что это будет самый крутой день Рождения))
Ну, ратуша (сейчас – мэрия) во Львове одна – на площади Рынок. Вход – центральный, в мэрию. А вот где купить билет – не помню. Внутри спросите.
А музей посетите обязательно, он больше того, что в Ужгороде, в десятки раз.

Роксолана Куликова // 17 січня 2009 17:02
Опять еду во львов!на свой день рождения 28 февраля!что ещё там стоит увидеть? может какие-то ещё интересные адреса кроме кладбица, площади Рынка и Высокого замка?
И откуда Вы сделали такие шикарные обзорные фото с высоты?)
Лично мне очень понравился во Львове Музей под открытым небом. Там собраны различные деревянные церкви, хатки и т.д. На нашем сайте есть отдельная фотогалерея этого места, там указан адрес и телефон. Вот ссылка. Не знаю, как они работают зимой, но думаю, что работают.
Если есть пара часов времени, поезжайте в Жовкву – очень красивый городок. От Львова ехать минут сорок на маршрутке.
А фотки мы сделали с ратуши – туда пускают туристов.

Інна // 16 січня 2009 14:27
Дуже вдячна за сайт! Так все логічно і прикольно зроблено. Шукала інфо для подорожі на Тернопільщину, знайшла відповіді на всі свої запитання, навіть більш ніж.
Теж хочу на Тернопільщину!

Ксенія // 15 січня 2009 18:09
І ще одне питання. Де розмовляють українською красиво? Такою літературною, правильною мовою, без суржику.
В Канаді.

Ксенія // 15 січня 2009 17:51
Підкажіть будь ласка готель у Полтаві (бажано дешевше). Хочу одна поїхати, маю метою погуляти містом та поспілкуватися з мешканцями.
Взагалі-то дякую за сайт, цікава й корисна інформація!
Дешевого зараз нічого не буває. З того, що є, більш-менш помірні за вартістю:
– “Алмаз” – 0532-631-881, 681-168;
– “Синай” – 0532- 508-313.
У першому ми жили, нормальний такий готель. Тоді був недорогий, а зараз ціни уточнюйте.
Полтава дуже красиве місто, щодо мешканців – такі ж, як і скрізь.
За комплімент сайту – дякую.

Лолочка // 12 січня 2009 15:14
Підскажіть недорогі гостиниці Львова, збираємося вчотирьох або втрьох наступного тижня…
На нашому сайті розміщений величезний список готелів з телефонами. Можете зателефонувати і дізнатися про ціни (у нас, на жаль, не має можливості відслідковувати ціни – ми такі ж звичайні туристи, як і ви).
Рекомендую вам звернутися до фірм, які пропонують квартири подобово. Так буде набагато дешевше, тому що в готелі вам доведеться платити за кожну людину, а за квартиру ви платите незалежно від того, скільки людей там буде жити – хочь десять.
Рекомендую фірму “Техноград” (перевірено ососбистим досвідом) – телефон є на сайті.

Надія // 6 січня 2009 12:46
Розмістіть, будь-ласка, інформацію про готель-курорт “Коруна”, що в Карпатах, Яремчанський район, с.Татарів
http://www.koruna.com.ua
Ми розміщуємо інформацію тільки про готелі, які розташовані у місцях, про які є матеріал на сайті.

Дмитро // 15 грудня 2008 23:14
Дякую.
Звертайтесь ще!

Дмитро // 15 грудня 2008 11:40
Добрий день. Хочу на свята поїхати до Кременця, але не знаю як дістатися туди своїм ходом з Києва. Дякую за відповідь
Сідаєте у будь-який львівський поїзд, їдете до Тернополя. А звідти з автостанції (вул. Живова) щопівгодини ходять маршртуки на Кременець (або ж на Почаїв – вони теж йдуть через Кременець). Їхати десь годину.
Вдалої подорожі!

Олег // 21 листопада 2008 15:59
Розмістіть будь ласка інформацію про готель “Ювілейний” м. Суми
http://www.jubilejnaya.com.ua/
Уже

mandrivka.net // 8 листопада 2008 01:38
Чудовий сайт. Так тримати!!!
Дякуємо! Тримаємо!

Марія // 24 жовтня 2008 13:59
чи плануєте ви якусь поїздку найближчим часом)?
Так, буквально сьогодні. На Схід.

Николай // 29 вересня 2008 14:26
Николай // 1 вересня 2008 13:17
Добрый день, возможно ли разместить ссылку, на мотель “Натали” находящицся недалеко от Мукачево?
http://motel-natali.uz.ua/
Разместить возможно. Только к какому городу ее отнести?

Я так понимаю, к городу Мукачево.

И еще вопросик. Гостиницу в городе Рахов, сайт www.hotel-olenka.uz.ua ?
Ну, если Воловецкий район относится к городу Мукачево, то тогда разместим. Вышлите кратко информацию (по образцу других гостиниц на нашем сайте), мы ее подвесим. Да, укажите, сколько км от Мукачева.
А что касается Рахова, то его уж точно некуда влепить.

Віктор з www.der-cer.lviv.ua // 28 вересня 2008 22:10
Вітаю!
Подивився Скелівку – наскільки знаю там повинна бути деревяна церква свв. Кузьми і Дем`яна з кін. 18 ст. Шкода, що її не зафіксували… До речі у мене є старий вид скелівського костелу. Якщо потрібно – надішлю.
Ну якщо б Ви раніше повідомили про існування цієї церкви! То я точно би її знайшла! А так, звідки знати?

Майя // 24 вересня 2008 14:58
Ізяслав, Хмельницька обл.
І ще одна свіжа інформація, яка тільки надійшла:
Для любителів “зеленого туризму”: гостинний двір “Ланок” с.Мислятин Ізяславського району радо зустріне кожного, хто прагне корисного і комфортного відпочинку. Рибалка, ліс, чудові краєвиди, високий комфорт проживання.
Адреса: с.Мислятин Ізяславський район, вул.Центральна, 42,
Людмила Осіпова. т.+380673914711, myslatyn_lanok@gmail.com
Шановні відвідувачі! Ласкаво просимо всіх до Ізяслава! Ми були тут саме в цю пору, саме за такої погоди: романтично та оригінально.

Майя // 24 вересня 2008 11:02
Випадково потрапила на Ваш сайт і була приємно вражена – стільки інформації про різні маленькі міста! Щиро дякую за Вашу роботу! Приємно, що і до нашого Ізяслава (Хмельницька обл.) ризикнули добратися. Маршрут вибрали не самий комфортний (можна їхати не 3 год, а 2), але для ознайомлення дійсно кращий.
Нова інформація: 1.Відкриті нові маршрути рейсових автобусів
2. Відкрито новий готельно-ресторанний комплекс “Заслав”, який знаходиться майже в центрі міста. Побудований в старовинному стилі. Адреса: вул.Жовтнева, 25 тел. 8(03852) 4-17-39
Дякуємо, Майя, за добрі слова. Коли ми їхали до Ізяслава, то сіли на перший-ліпший автобус; наступного разу будемо вже знати, що можна і скоріше доїхати. Інформацію про новий готель розмістимо.
Що стосується взагалі Ізяслава, то це одне з найцікавіших, найкрасивіших та найулюбленіших міст, які ми бачили. Дуже хочеться приїхати туди знов.

Елена // 23 вересня 2008 16:03
ДОбрый день!
Хотела бы добавить в список нашу гостиницу. Как это можно сделать?
sm(собака)smartcard.com.ua
Надсилайте інформацію, яку хочете розмістити, ми додамо.

володимир // 15 вересня 2008 17:01
Слово “вид” під фотографіями замініть на слово”краєвид”.
Треба передивитися всі фотки, і знайти ті, де згадується це слово. Поступово замінимо.

Роман // 14 вересня 2008 23:49
Добрий день

Розмістіть будь ласка інформацыю про базу активного відпочинку у ЛЬвові.

Бухта Вікінгів
www.viking.com.ua
Добре, днями розміщу

Дмитро // 4 вересня 2008 17:45
Ось посилання на сайт туроператора та готелю “Рутенія” http://rutenia.com.ua/article/hotel/
Дякую. Рутенія і Омета – це-таки одне і те ж.

Дмитро // 4 вересня 2008 16:20
24 – 25 серпня знов подорожували Рівненщиною та Тернопіллям. Зупинялися в Кременці у готелі “Рутенія”, що знаходиться напроти цукрового заводу. Вартість двомісного номкру зі зручностями та телевізором 21 дюйм складає 100 грн. за номер. Готель трохи кращий за “Острів”, а головне, що вночі було дуже тихо, що не можливо сказати про готель “Острів”. Відвідали приватний маєток із скульптурами (м. Кременець, вул. Затишна, 5), господиня провела нам екскурсію (безкоштовно), але на кожний крок треба питати у господині дозвіл. Кожний відвідувач маєтку скільки може стільки і дає за екскурсію. Вечеряли та снідали у ресторані “Волинь”, ціни такіж низькі як і були та дуже смачна їжа.
Я б додала до списку готелів координати “Рутенії”, якщо б Ви написали їхні телефони чи адресу. Біля цукрового заводу ми 3 роки тому зупинялися в готелі “Омета”. Це часом не переіменована “Рутенія”?

Николай // 1 вересня 2008 13:17
Добрый день, возможно ли разместить ссылку, на мотель “Натали” находящицся недалеко от Мукачево?
http://motel-natali.uz.ua/
Разместить возможно. Только к какому городу ее отнести?

Геннадий // 31 серпня 2008 07:56
Переработан сайт готельного комплекса “Вик-Жан” г.Хмельницкий. Вот новая ссылка: http://vik-jan.com.ua/

Внесите поправки, пожалуйста, на своем сайте
Внесем

Володимир // 13 серпня 2008 17:38
Прошу звернути увагу на мовну культуру.Трапляються русизми.Дякую.
Дивно було б, якщо б у харків”ян не траплялося б русизмів. Прошу вказати на помилки, які зобов”язуюсь виправити.

Павел // 13 серпня 2008 02:53
Привет! Хочу сообщить, что телефон гостиницы “Львов” изменился ( я так понимаю, что они 6значные номера на 7значные изменили), отныне работающий 242-3270. Почти на всех сайтах указан неправильный. Я узнавал через справочную Львова. Кстати, ее тоже полезно указать:

8 032 9909111
Дякую велике. Прямо зараз виправляю.

леся // 9 серпня 2008 20:53
привет, земляк! допивай свой коньяк в “дзиге” и шуруй на вокзал)))
Привет! Совет был кстати – чуть было на поезд не опоздала.

Victor // 23 липня 2008 20:57
Вітаю “Мандруємо Україною”. Пише автор тематичного регіонального проекту “Дерев`яні церкви Львівщини” www.der-cer.lviv.ua Якщо є бажання і можливість, можна обмінятися html-кодами кнопок або посиланнями. Дякую.
Кнопки ми не розміщуємо, а посилання можемо.

Світлана // 17 липня 2008 18:20
Маю дуже гарні фото нічного Кам”янця-Подільського.
хочу поділитися, дуже прикрасить вашу галерею.Куди скмнути?
Дякуємо за пропозицію, але хочемо нагадати, що на сайті розміщуємо лише власні фото.

Світланка // 14 липня 2008 11:15
А готель \\\”Гетьман\\\” до речі знаходиться не в центрі Чорткова,а на самій окраїні міста.Сервіс дуже гарний,у мене там весілля було))))
Прибираю згадку про центр міста.

Олексій // 1 липня 2008 10:44
Здам ПОДОБОВО квартиру в Кам’янць-Подільському
1-но кімнатну, в центрі міста, хороший ремонт, чиста і охайна, постільна білизна, посуд, телевізор, холодильник, телефон, гаряча вода, ванна, спальних місць 2 + 1, в дворі є стоянка для автомобіля. Бронювання, зустріч на вокзалі.
тел. 8 097 7266290
ICQ #: 336227448
Інформація як раз для тих, кому місць у кам’янецьких готелях не вистачило.

Дмитро // 1 липня 2008 09:21
Хочу додати, що за 120 грн., у Хотинській фортеці ми повечеряли дуже добре, з шашликами та коньяком, на двох. Поруч гарні краєвиди, Дністер та фортеця.
Ця інформація теж цінна, але на тих шашликах з коньком під час мандрівок я все здоров’я собі зіпсувала.

Дмитро // 1 липня 2008 09:18
З 28.06.08 по 30.06.08 мандрували за маршрутом Київ – Самчики -Старокостянтинів – Хотин – Кам’янець-Подільський – Жванець – Меджибіж – Летичів – Хмільник – Київ. Зупинялися в готелі “Хотин”. Вартість двомісного номеру люкс 160 грн. за добу, вікна номеру “виходили” у двір готелю. В будові, де розміщується готель, на першому поверсі знаходиться продовольчій магазин, двигуни від холодильних камер знаходяться також у дворі, тому цілу ніч слухали гуркіт цих клятих двигунів, а ще на даху готелю знаходяться три передаючі антени мобільного зв’язку, палити у номері заборонено, тому приходилось виходити на вулицю. Вартість таксі по місту Хотин 8 грн. в любу точку міста. Інфпаструктура міста дуже слабка, можно сказати, що вона зовсім відсутня. Їсти їздили в Хотинську фортецю, ціни помірні, хоча вищі ніж у Кременці. Нормальних закладів харчування де можно поїсти та відпрочити немає. Один ресторан, та і той працює не зрозуміло як. то у них помінки, то весілля, то вони відпочивають. У Камянець – Подільському вільних номерів не було.
Дякуємо за корисну інформацію.

Олег Демчук // 22 червня 2008 20:05
Сьогодні в місті діє 17 готелів, тому варто було б зробити уточнення на такому хорошому сайті. Бажаю Вам успіхів у просуванні України
Я, на жаль, не вмію читати думки, тому скажіть мені дві речі:
1. Про яке місто Ви кажете?
2. Де робити уточнення?
За побажання – дякую.

Дмитро // 17 червня 2008 09:36
Подорож відбулась.Київ – Корець – Дубно – Білокриниця – Почаїв -джерело Святої Ани – Кременець – Божа Гора – Вишнівці – Збараж – Київ. Зараз готель “Острів” частково на реконструкції тому кількість номерів обмежена. Ділянка дороги на Дубно (приблизно 30 км до міста) ремонтується, що створює великі затори, тому краще їхати іншою дорогою. Напроти готелю “Острів” є ресторан “Волинь”, готують в ресторані дуже смачно, ціни низькі (в порівняні з Києвом), обслуговування на рівні. Ми замовили:
Шашлик – 800 гр
Діруни з м’ясом та сиром – 4 порції
Оселедець – 400 гр (2 порції)
Картопля по-селянські – 800 гр (4 порції)
Нарізка м’ясна – 200 гр (1 порція)
Салат з капусти зі сметаною – 5 порцій (1кг)
Салат з огірків та помідор – 1 порція
Лаваш місцевого прриготування (тільки з печі) – 4 порції
Морозиво з фруктами – 1 порція
Сік Сандора – 1 літр, Вода солодка – 1 літр
Ця, дуже смачна вечеря нам коштувала – 236 грн. Спиртних напоїв в ресторані немає, але дозволяєтьбся приносити з собою.
Да, своим транспортом путешествовать гораздо лучше. И именно потому, что мы путешествуем общественным, нам не удалось посетить Билокрыницю или Источник Святой Анны, т.к. добираться в такие отдаленные места проблематично. А еще проблематичнее выбираться потом из них.
А что касается общепита в маленьких городках, то иногда можно найти такие недорогие, и при этом приличные заведения, где невозможно удержаться от соблазна заказать все меню. Правда есть там всегда один недостаток – это музыка: либо попса российская либо шансон.

Дмитро // 9 червня 2008 14:40
У готелі \”Острів\”, що у Кременці вартість двохмісного номеру люкс складає 150 грн. за номер. 14 червня 2008 року я запланував поїздку до цього чудового містечка.
Дякую за інформацію, додам її у відповідний розділ. Будемо вдячні усім, хто надсилатиме уточнення щодо цін у готелях, а то самотужки відслідковувати цю інформацію дуже важко.

Дмитро // 5 червня 2008 14:30
Сам мешкаю в Києві, дуже люблю подорожувати. Відвідав багато цікавих місць нвшої Держави, але більш всього мені сподобалась Волинь. Шановні, Ви робите добру справу. Так тримати. Дякую за цікавий та змістовний сайт.
Дякую, Дмитре, за добрі слова. Щодо Волині, то, на жаль, не було можливості її відвідати. Але гарантую, що буде на сайті рубрика і про цей чудовий регіон.

Андрей // 4 червня 2008 10:22
Мне нужны адрес и телефоны отелей:
Перлина Карпат,
Стар,
Прикарпаття
“Отель для Комсомольцев” в районе “Лотоса”
Всі адреси і телефони готелів, що у нас є, можна подивитися у рубриці “Готелі України”. Якщо там нема того, що Вас цікавить, то спробуйте пошукати у інших джерелах.

Оксана (Каплун) // 19 травня 2008 19:25
Если поедете в Одессу, никогда не селитесь с помощью вокзальных агентов. А если такое случится, то обязательно требуйте комфортных условий. Внимательно проверяйте предлагаемое жильё. Сто раз проверьте, только потом платите деньги. И не вздумайте отдавать свой паспорт!

ПРИВЕТ МАРЬЯНКА!
Я ТЕБЕ ЗВОНИЛА. ТЫ ДЭ. ХОТЕЛА РАСКАЗАТЬ О ПОЕЗДКЕ.
Привет, Каплун!
Ну, надеюсь, что сегодня наконец-то созвонимся! А о поездке лучше напиши – повешу на сайте твой рассказ.

Надя // 14 травня 2008 17:28
А я в місті Глухові навчаюся. Місто супер))))
Шо супер, то супер!

Влада // 12 травня 2008 20:35
Супер сайт! Дуже дякую! Давно хотілося, так би мовити, “роздивитися” світ навколо себе 🙂 Особлива подяка за каталог готелів – впевнена, що він стане у пригоді.
Ну, список готелів – це “побічний ефект”. Просто готелі – це найпопулярніший розділ сайту (за статистикою), за допомогою якого ми привертаємо увагу до власне пам’яток.

Алік // 12 травня 2008 19:15
Класний сайт!
Приїжжайте в Луцьк, заодно заїдете в Зимно і Володимир-Волинський, в цих місцях також є нашо погледіти і шо показати! Запрошую усіх! Пишіть мені на adressss@online.ua
Волинь – це моя нейздіснена мрія. Навіть карту Володимира-Волинського купила.

Василь // 12 травня 2008 14:22
Дякую авторам за гарний сайт. Побільше б такого в неті. Зауважу, що в розділі Закарпатська обл. не знайшов жодної інформації про Виноградів. Найдавніша згадка про наше місто датована ще 1240-им роком. Воно вперше в краї мало Магдебурське право. Місто, яке в давнину називали Севлюшем (від угорського “сивлив” – “виноград”) розташоване біля найбільшої в області річки Тиси та у підніжжя Чорної гори. Саме на ній колись були тисячі терас з виноградом європейських сортів. Клімат на південній частині гори можна порівняти з тим, що на найтепліших кримських землях. І до тепер Виноградів багатий винними традиціями. Збереглися у нас також руїни замку “Канків”, є чимало історичних та архітектурних пам’яток. Місто багате зеленими насадженнями і вдало поєднує сучасні можливості цивілізації та неповторну сільську ідилію. Я гордий, що тут народився і живу. І буде дуже приємно, якщо ваш сайт збагатиться інформацієюі про Виноградів.
vasylkish@i.ua
Ну чому майже всі питання з приводу того, чому нема того чи іншого регіону? Вас, як і попередніх дописувачів, відсилаю на попередню сторінку гостьової книги, де для Євгенії із Запоріжжя я докладно так пояснила, чому нема на сайті улюбленого регіону і що треба зробити, щоб він на сайті з’явився.
А за компліменти і розповідь про Виноградів дякую – зацікавило (ну, крім винних традицій – не вживаю, на жаль)

Влад // 12 травня 2008 13:30
А чому нема Рівненщини?
От я і сама думаю: чому нема Рівненщини??? Ну, не були ми на Рівненщині!

Сергей // 12 травня 2008 13:13
А где же моя Днепропетровская область? Например,Никополь?
По поводу Днепропетровска уже сегодня было. Смотрите предыдущие ответы.

Andrey // 12 травня 2008 12:51
Создать такой сайт – отличная идея. Спасибо, очень познавательно.
Могу предложить вам еще побывать в Корсуне-Шевченковском, Черкассая область. Это 140 км. от Киева. Правда инфраструктура там не очень, но если ехать на один день, то нормально.
Есть дворец княгини Лопухиной(там сейчас находится музей К-Ш битвы), чудесный парк, река Рось в этом месте протекает по выходам гранита, очень красиво. Кстати, есть целая гора, заросшая сиренью. Фоток, к сожалению, сейчас под рукою нету, но составить впечатление о природе можно здесь – http://korsun.ic.ck.ua/
Дякую за підказку щодо наступних мандрівок.

Віталій // 12 травня 2008 10:27
Був приємно здивований. Незважаючи на те, що сам із Бучача Тернопільської області, отримав частину невідомої мені інформації.
Рекомендую заїхати в смт. Коропець Монастириського району. На в”їзді Ви можете зупинитись і вийти з автомобіля, так як знаходитись будете на горі. Чудовий краєвид (гори Товтри), а на обрії – Карпати. Під “ногами” – мальовниче селище. Там є новозбудована церква, меморіальна стіна загиблим у ВВВ воїнам, костьол і один з палаців знатного вельможі, графа Бадені. Та ще багато цікавого. Ось прямі ссилки: http://koropets.org.ua/ , http://www.castles.com.ua/koropets.html , http://www.derev.org.ua/tern/koropec.htm,
Ну, не все одразу. Коропець в планах на майбутнє.

Anna // 12 травня 2008 10:23
А что с Днепропетровском? Не задалось? )) Ведь есть же что посмотреть и где остановиться…
Не буду повторяться. Советую Вам посмотреть на предыдущей странице гостевой книги ответ на вопрос Евгении из Запорожья.

Svetlana // 5 травня 2008 13:08
Более не профисионального и хамского отношения я не встречала ни в одном городе Украины, особенно это касается тур. Агентства ВИТ. Заказывали два номера в гостинице «Ксения», привезли в однокомнатную квартиру в ужасном состоянии на краю города за те же деньги!!!!!
Это вы о чем вообще?

Alexa // 30 квітня 2008 10:57
Цікава інформація у Вас про м.Стрий.. А в с.Підгірці Стрийського району Ви не бували?(так, так, не Бродівського, а Стрийського р-ну). В нас знаходиться красивий палац панів Броніцьких 19-го ст.
P.S. http://stryi.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=642&Itemid=220
У с.Підгірці Стрийського району ми не бували, а про палац Броніцьких навіть не чули. Дякую за підказку.

Роман з Дрогобича // 29 квітня 2008 10:28
Дякую за хороші слова в адрес рідного міста. Дуже приємно, що є на Україні такі люди, що мають бажання витрачати свій час і гроші на подорожі і пропагування України. Якщо вас цікавитиме інформація, чи фотографії із Західного регіону (Зокрема, Бойківщина), чи якась інформація пишіть. По можливості допоможу. roman-west@ukr.net. Бажаю Вам успіху
Дрогобич – одне з міст, яке вразило і сподобалося найбільше. Дякую за підтримку.

Марина // 18 квітня 2008 18:25
У вас такие замечательные фото… не подскажите чем снимали, какой фотик, цифра или пленка, фильтры ???
Ой, мне тоже нравятся мои фото. А фотик у меня самый что ни на есть завалященский – Olympus IR-500. Сейчас таких не делают.

Олена // 14 квітня 2008 10:06
Зібралися сім”єю (2 діток) у Кременець на вихідні. На вашому сайті знайшла 4 готелі у цьому місті. Що порадите, в якому зупинитися?
Залежить від того, до чого Ви звикли. Найкращим готелем Кременця є “Едем”, він найбільш комфортний. Але ми зупинялися в трьох інших (були три рази в Кременці), з яких найбільше нам сподобався “Острів”: більш-менш пристойний, недорогий і до автостанції близько.

Oksana // 10 квітня 2008 13:14
Готель Незалежність, тепер Євроготель і Готель Київ – це у м.Львові
Дякуємо. Перевіримо і виправимо.

Oksana // 31 березня 2008 20:22
Готель Незалежність тепер називається Євроготель
Це в якому місті?

Oksana // 31 березня 2008 20:09
Наскільки я знаю, готель Київ вже давно не працює. І не відомо коли почне приймати гостей.
Дякуємо за інформацію. Перевіримо – виправимо.

// 23 березня 2008 20:39
Не хочете якось разом з”їздити в Козелець? Оновити фотогалерею, так би мовити… 🙂
Десь у квітні. На світловий день Заодно буду гідом надурняк.
Єслі шо – пишіть: pamjatky@ukr.net
ХОЧЕМО!!!
Була така ідея, а то наші фотки Козельця були зроблені в такий похмурий день, що як раз хотілося оновити галерею, як ви кажете.
Думаю, на початку квітня зпишемося.

Gurman // 26 лютого 2008 11:53
Акція “7 чудес Черкащини”, запрошуємо проголосувати.

http://7chudes.ck.ua

Далеко не кожен знає про унікальні заповідники, кілька справжніх вулканів та каньйонів Черкащини, про величезні для свого часу мегаполіси древніші за єгипетські піраміди, кілька сотень унікальних парків, деякі з яких мають багатовікову історію. Тисячолітні дуби, храми Київської Русі, єдиний у світі музей однієї книги, музей однієї з наймасштабніших битв в історії людства, незвичайні архітектурні памятки та багато іншого є в нашому краї.

Прохання до всіх небайдужих розповісти всім знайомим про нашу акцію та її сайт, про цікаві об’єкти Черкащини – цим ви реально посприяєте їх відродженню та загалом розвитку туризму в нашій області.
Проголосуємо обов’язково

Евгения // 21 лютого 2008 13:38
почему нет никакой информации о Запорожской области?????
неужели создатели сайта не знают о Хортице, каменной могиле, Скифском стане, замке Попова, летних курортах Азовского побережья?????
Уважаемая Евгения!
Хочу Вам сказать, что на сайте обязательно появится раздел, посвященный замечательной Запорожской области. Это произойдет сразу после того, как лично Вы оплатите нам полностью проезд, проживание, питание и прочие расходы, уговорите наше начальство дать нам несколько выходных для поездки, и мы приедем в Запорожскую область, все сфотографируем, и расскажем всему миру об этом. А пока этого не произошло, могу у Вас с такой же строгостью спросить: почему Вы до сих пор не создали сайт о своей любимой области???? Неужели Вы не слышали о Хортице и т.д????
Хочу еще раз сказать: просим не предъявлять нам претензий, почему у нас на сайте нет той или иной области. Мы в СВОЕ СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ, за счет СВОИХ СКРОМНЫХ ЗАРПЛАТ ездим по Украине, и содержим этот сайт! Мы на этом не зарабатываем, а совсем наоборот! Это хобби такое у нас! Поэтому (и не только) мы не можем в одно мгновение и бесплатно оказаться во всех областях Украины одновременно и обо всем написать. Попробуйте сами!
Так что если кому-то не нравится отсутствие Вашего любимого города на сайте, то чем Вы лучше или хуже нас: создавайте свой сайт, и, как говорится, вперед и с песнями!!!

lesya // 19 лютого 2008 09:43
дякую за нову рубрику! як висловився міліціянт на матчі закарпаття-металіст: КРАСЫВО, бля!
Дякуємо за відгук, Лесю. Закликаємо всіх не залишатися осторонь від розвитку сайту і вносити свої пропозиції, зокрема, щодо нашої нової рубрики.

саша // 6 лютого 2008 20:03
готель меджибиж
В смысле?

Роксолана Куликова // 5 січня 2008 18:50
Вернулась с Закарпаття! понравилось! хотя со Львовом не сравниться ни что! Впечатлило и Невицкое и Мукачево. Ищу куда ехать встречать следующий Новый год, и что сможет превзойти мой любимый Львов! Идеи есть?
И кстати – готовлю к выпуски интернет-ресурс о даче у Черного моря, близ Одессы. На котором кстати помимо прейскуранта цен будет много маршрутов – “куда поехать если снимете дачу именно у нас”. Обязательно скину ссылочку! И с Новым годом, и с Наступающим Рождеством!
P.S. совсем забыла рассказать что сама являюсь инициатором открытия музея. Пока правда государство неочень “за”, хотя президент при личной встрече вроде был за! как только откроем – обязательно пригласим!музей Южнорусского Художника(это не национальность, это направление в худ.иск.) Н.К. Кузнецова и его дочери – Великой Оперной певицы МН Кузнецовой Бенуа.
Да, действительно, со Львовом не сравнится ничто. Если выбирать место в Украине, в котором есть такое же скопление памятников архитектуры, как во Львове, то следующий Новый год Вам придется встречать за границей, потому как более раскрученного места, чем Львов, для празднования Рождества в нашей стране просто нет.
А вот кому-то больше нравится Киев. Мне, например.

вікторія // 2 січня 2008 14:48

lesya // 19 грудня 2007 11:53
поздравляю с вас с днем рождения! хоть вам всего лишь годик, сделали вы не мало! желаю новых впечатлений от путешествий и творческого вдохновения! с днем св. николая! здоровья, любви, успехов!!!
СПАСИБА!!!!

Рубцова Виктория // 11 грудня 2007 14:28
Будемо дуже вдячні за розміщення ношого готелю у Вас на сайті

www.trysyny.com.ua
Готельний комплекс “Три Сини” в Східниці, Карпати, це 49 номерів, ресторан, бар, VІP-зала, 2 басейни, солярій, сауна, тренажерний зал, медичний центр “Владо” із сучасним медичним обладнанням і кваліфікованим персоналом.
Добре. Найближчим часом буде велике розширення рубрики “Готелі України”, розмістимо інформацію про вас і посилання.

// 19 листопада 2007 10:16
Дорогі друзі!
Запрошуємо вас взяти участь у визначенні трійки кращих українських сайтів, присвячених історичним пам\’\’яткам – за версією відвідувачів пам\’\’яткоохоронного інтернет-ресурсу \”Відлуння віків\”. Можна проголосувати й за \”Мандруємо Україною\”… 😉

ГОЛОСУВАТИ ТУТ – pamjatky.org.ua
Дякуємо! Закликаємо також всіх прихильників нашого сайту проголосувати за нас!

Роксолана Куликова // 26 жовтня 2007 15:37
Полностью согласна! с последним пунктом! и с самоуважением, и тем более с ограниченностью людей без знаний украинского! только за! на новый год еду с Русским другом на запад! закарпатье и прочее! и будем чисто на украинском беседовать! т.к. просто не интересно говорить не на языке, так где на нем можно и нужно говорить! в самой настоящей -УКРАИНЕ)
По Одессе- как краевед- это тогда вообще Юг! по влиянию – это чисто запад!исторически она была постоена для западных людей, западными людьми! но это уж как кому нравиться! просто с востоком в наш век не самые хорошие ассоциации! да и правобережная и левобережная УКРАИНА!хотя как говорят в Одессе- это смотря каким боком к нему стать!)
кстати… если будет ответ – хочу что б вы ответили лишь на один вопрос! остальное – бессмысленно!
так вот вопрос – назовите 7 чудес Украины из всего того что вы в ней видели!
а ещё – если не сложно – 7 чудес западной Украины! где понравилось?
Рокси, по поводу Одессы я имела в виду не то, кем она построена. Если исходить из этого, то Санкт-Петербург в таком случае чистый запад. Но в том-то и дело, что это самая натуральная Россия. Вот так и Одесса – находится в той части Украины, которая исторически находилась под влиянием России (и сейчас, к сожалению, продолжает находиться). Именно это я и имела ввиду. А вообще это непринципиально для меня. Юг так юг, запад так запад.

Что касается семи чудес, то это вопрос очень сложный и нужно долго думать и выбирать. Что Вы имеете ввиду? Города или конкретные сооружения? Все такое разное и невозможно выбрать что-то одно.
Самыми красивыми городами Украины считаю Киев, Львов, Черновцы, Ивано-Франковск, Каменец-Подольский, Одессу, Харьков.
А где больше всего понравилось? Может быть, эти города не самые большие и красивые (на отношение к городу влияет все: атмосфера, люди, чистота и даже погода), но все же: Кременец, Бережаны, Дрогобыч, Каменец-Подольский и мн. др. В Закарпатье понравилось ВСЕ (особенно Мукачево)!
А вообще, когда бываешь там, где еще не был, то интересно бывает в любом случае. Так что главное – желание поехать.

Роксолана Куликова // 25 жовтня 2007 16:42
Здравствуйте! наверно буду писать на русском, хоть и обожаю украинский!)
Сама люблю писать подобные описания городов и впечатлений! мой сайт http://roksi2005.narod.ru/ там тоже есть много подобного! обожаю путешествовать!
НЕ понравилось: по отношению к гринвичу Одесса конечно восток! но помену её вы обозвали востоком в принципе?
вообще-то это югозапад!) очень прошу исправить!
а так же по Одессе – очень советую посетить и внести в свой список! если хотите- я могла бы написать несколько заметок по своей области! ибо в Одесской области нет ниодного города! грустно! а как же один из старейших в мире, и самый древний на Украине – АККЕРМАН(Белгород-Днестровский!) или ВИЛКОВО- украинская венеция ,ИЗМАИЛ! это как раз самые что ни на есть исторические точки! ведь приезжая на Украину огромное количество туристов стремиться именно туда! если будет желание- могу помочь !ибо знаю – ехать к нам напряжно! а я могу поделиться опытом пездок и прочего! да и помоему надо сделать перевод и на русский! сама всегда читаю лишь украинские варианты! но стоит подумать о москальских друзьях да и о оных из Украины! очень красиво! очень в моем стиле! молодцы, коллеги!!!! roksi2005@ya.ru
Уважаемая Роксолана!
Спасибо Вам за похвалы нашему сайту и комплименты. Приятно.

А теперь отвечу на вопросы и реплики. По порядку.

1. Одессу мы назвали востоком не по отношению к Гринвичу, а в историческом плане. На Украину, вследствие некоторых очень давних событий (так уж получилось), оказали влияние две культурно-исторические традиции: восточная и западная. Одесса в большей находилась в сфере влияния восточной (византийской). Хотя это очень все условно, тем более сейчас, в ХХI веке. А что касается географии, то Одесса все-таки относится к юго-востоку, а не юго-западу, как Вы сказали.

2. Что касается городов Одесской области, то мы в них пока не были. Дело в том, что авторы сайта путешествуют в свободное от работы время, поэтому ездить из Киева в Одесскую область для нас несколько проблематично. Для этого существует только отпуск, который бывает, как известно, раз в году, и длится недолго. И втиснуть в этот отпуск поездки по всем городам Украины + заниматься другими вопросами просто невозможно. Поэтому все постепенно. Также иногда свои поездки мы совершаем на выходные, но для этого выбираются регионы, находящиеся немножко ближе к Киеву, чем Одесская область, т.к. дорога занимает много времени. Вот так. Да и денег нам никто на поездки не дает. Мы же свои зарплаты тратим чисто из спортивного интереса. Так что не все сразу. А вообще Одесская область в планах есть у нас.

3. Что касается русского языка, то, во-первых, русскоязычных сайтов и так очень много (думаю, что 99% украинского Интернета – русскоязычные, и что-то на большинстве сайтов я не нахожу никаких украинских версий). А во-вторых, мне бы хотелось, чтобы Украину любили прежде всего украинцы. А то мы больше как-то волнуемся, как русские к нам относятся, а не как мы сами к себе относимся. И именно поэтому они к нам ТАК и относятся. А уважение извне, на мой взгляд, приходит только после САМОуважения. А что касается того, что сделать русскую версию для украинцев, которые не знают украинского языка, то думаю, что таковых людей вообще мало что волнует в жизни, тем более какая-то архитектура. Потому как человек с интеллектом не может НЕ знать украинского языка, живя в Украине.
Удачи Вам!

катерина // 18 жовтня 2007 09:48
Доброго дня!
Вперше на Вашому сайті. Цікаво і має шанс на життя, а ще досить патріотично… Мені сподобалось!
Проте не знайшла на сайті свого рідного селища і тому запрошую Вас відвідати його. Воно має назву Березова Рудка, це Пирятинський район, Полтавська область. Думаю, що і Вашій команді і всім відвідувачам сайту було би цікаво з нами познайомитись. www.rydka.pp.net.ua – це сайт, де Ви зможете більш детально ознайомитись.
Чекаємо на Вас у гості!!!!
Дякуємо за гарні слова!
На нашому сайті розміщуємо інформацію тільки про ті місця, де були. Тому й нема поки що у нас Березової Рудки. Але знаємо про Ваше селище і з задоволенням подивилися б на палац Закревських і знамениту піраміду. Але думаємо, що здійснимо подорож тільки наступного літа. Тому – до зустрічи!

саша // 27 вересня 2007 13:01
спасибо, попытайтесь заработать денег (это не сложно) и более уйти в историю. История разнообразна и уникальна. Херсонес, Киев, Закарпатье ит.д.
постепенно уходим (в историю)

Master // 6 вересня 2007 22:29
Ну вот например заглавие на главной странице. Старіший ботанічний сад – как по мне, лучше написать не старіший, а к примеру найстаріший – тема по украинскому языку – ступені порівняння прикметників. Так будет правильней.
Исправили.

Master // 6 вересня 2007 18:14
Не плохой сайт, только вот мне не очень нравятся некоторые слова, сразу видно, что автор статей, ну или автора, не совсем хорошо владеют украинским, будьте внимательней, и относитесь серьезней. А так тематика, фото и так далее, очень даже ничего.
Насчет владения украинским Вы правы. Были бы признательны, если бы Вы по возможности указали неточности и ляпы, а мы бы исправили.

Єлена // 27 серпня 2007 20:53
Сайт просто дивовижний! І подорож наступну можна буде краще спланувати 🙂
Єдине зауваження – у фотогалереї представлені лише хрестоматійні місця Києва. Можна трохи додати? І якщо можна, то на яку адресу?
Дякуємо за добрi слова. Щодо Вашої пропозиції, пані Олено, просимо заходити в Контакти.

LK // 22 серпня 2007 12:19
До відома адміністраторів сайту та тих, хто збирається на південь!
Окрім Одеси у нас є Білгород-Дністровська фортеця (Аккерман), є фантастичне Вилкове, у нас Затока, і стільки пляжів, де зустрічаються степовий вітер і морський бриз!
Дякуємо за пораду. Давно мріємо, але поки що не доїхали.

lesya // 1 серпня 2007 11:25
ой, яка ж краса в тому золочеві!!! дякую за фото!
Дійсно, одне з найкрасивіших міст України.

Алексей // 28 липня 2007 12:36
Спасибо, что заботитесь об иностранных туристах.
что перевод на русский язык нет- мы переживем, а вот англоязычные заинтересованные люди вас не поймут.
Не поймут также франкоязычные, италоязычные, финноязычные, а также говорящие на многочисленных языках Азии и Африки. Давайте для каждого народа перевод сделаем. Надеемся, Вы нам в этом поможете?

Kat // 18 липня 2007 16:55
Дуже сподобався ваш сайт – багато цікавої та актуальної (для мене) інформації. Проте є кілька зауважень:
1) лінки в контексті розповідей ну дуже маленькі в порівнянні з іншим текстом, трохи важкувато читати;
2) хотілося б в “контактах”, чи де, бачити інформацію про авторів сайту. Бо читаю “ми були”, “наші враження”, а хто “ми” – не відомо. Хотілося б дізнатися про вас більше!
Бажаю успіхів та натхнення!
Дякуємо за компліменти. Зауваження спробуємо врахувати.

Дмитро // 16 липня 2007 10:07
А Дніпропетровска область?
А ми там ще не були!

lesya // 15 липня 2007 11:08
ось і закінчилась наша подорож до “країни мрій”! приїздити до києва завжди приємно, а на цей чудовий фестиваль – удвічі приємніше!!! ємоцій – море, вражень – океани!!! велика подяка адміну цього сайта за гостинність! до нових зустрічей!
Сподіваємось на швидке побачення!

lesya // 20 червня 2007 12:48
привіт-привіт! гарна новина: наступного тижня їду на Азов на машині!!!! А 7-8 буду у вас у столиці!!!! Чекайте!
З нетерпінням!

Ivan // 9 червня 2007 23:56
Давно не заходив. З радістю переконався, що справа рухається і сайт кращає на очах. Нагадую – якщо буде потреба, то ми зажди радо допоможемо -принаймні, словом 🙂 Робіть кнопку.
Дякуємо за підтримку. А посилання на інші сайти, сподіваємось, у нас з*являться зовсім скоро.

Віктор // 4 червня 2007 17:45
А з вами можна поїздити?:)))))))
Лишайте координати, як будемо їхати кудись, – свиснемо.

Валерій Лисенко // 3 червня 2007 11:29
Колеги, у вас класний сайт! Ставлю посилання на Вас у себе на http://1000years.uazone.net/sport_travel.html
Мерсі. Коли, нарешті, остаточно закінчимо оформлення нашого сайту, то буде в нас розділ для посилань. На Ваш сайт посилання розмістимо обов’язково.

lesya // 31 травня 2007 12:41
ой, знову рідне місто!!! як приємно. зараз така спека…давайте фото морських пейзажів та Криму – це наразі дуже актаально!!!
До речі, чи не бажаєш в Крим поїхати влітку?

Віталій // 27 травня 2007 15:23
А якби ще маршрут до Верхівні Ружинського району з усіма розкладами електричок та автобусів!
На сайті ми розміщуємо інформацію тільки про ті місця, де були. У Верхівні (поки що) не були. А повний розклад електричок є на офіційному сайті Укрзалізниці.

Raider // 21 травня 2007 16:44
Дякую за файні доповнення до галереї Харкова!
Рідна вулиця…….
Для мене теж колись була рідною!

Raider // 18 травня 2007 15:21
Велике спасибі за чудовий сайт!
Я сам з Харкова. Проте в багатьох містах, які є на Вашому сайті я був. Але, нажаль, майже во всіх тільки по роботі. 🙁
Дуже сподіваюсь, що зможу побувати там, як турист!
Успіхів Вам!
Чекаю на нові звіти! 😉
Дякуємо!

леся // 13 квітня 2007 13:20
пы.пы.сы. а кучи мусора очень живописные…гы-гы… капец! люди, не срите, где живете!!!!!!!!!!!!!!11
Леся, ну можно было все объединить в одно сообщение… А вообще спасибо.

леся // 13 квітня 2007 13:11
пы.сы. А армянские кварталы – вообще улет!!!

леся // 13 квітня 2007 13:02
посмотрела обновления. ну что сказать: молодцы! мне нравится, не останавливайтесь на достигнутом!
Будем стараться!

Ігор // 15 березня 2007 00:03
Н-да…
Я з міста Кривого Рога.
Переглянув… спасибі, молодці!
От тільки сумно мені стало, що ні про Дніпропетровську, ні про Запорожську, на про Кіровоградську, ні про Миколаївську область переглянути у вас нічого!!!
А я сподівався у вас підгледіти… куди б це собі на вихідні помандрувати (поряд з Кривим Рогом)….
Можливо у вас таки з’явиться щось… для підказки?!
Шановний Ігорю!
Справа в тім, що на нашому сайті ми НЕ розміщуємо чужу інформацію і чужі фото. Все тільки власного виробництва. І при цьому ані в Дніпропетровській, ні в Запорізькій, ні в Кіровоградській, ні в Миколаївській областях ми не були. Тому нам нема поки що чого розміщувати про ці області. Вони в нас ще попереду.

І Ви, як мешканець Кривого Рогу, можете як раз нам підказати, що цікавого є на Дніпропетровщині, а ми вже туди поїдемо і зробимо матеріал.

Оксана // 13 березня 2007 18:03
Вітаю адміна та усіх дівчат цієї книги з 8 березня!
Дякую за надрукований матеріал. Тільки я вже півтора року не Каплун.
Оксано, ми обов”язково виправимо твоє прізвище у статті, тільки ось попереднє своє повідомлення в книзі ти сама підписала прізвищем “Каплун”. Так що ми тут ні до чого.

Оксана Каплун // 11 лютого 2007 17:05
Классный сайт.
Не надо далеко ходить. У нас тоже есть свои жемчужины.
Спасибо. Правильная мысль.

Аничка // 9 лютого 2007 13:21
Цікавий сайт 🙂
Але потребує наповнення і більше яскравих фото
Щодо наповнення, то наповнюємо кожного дня. А стосовно фото: хіба вони не яскраві?

леся // 9 лютого 2007 08:22
От всего сердца поздравляю админа сайта с чудесным зимним днем и Днем рождения! Желаю удачи, счастья, новых интересных путешествий, незабываемых впечатлений, верных друзей и море, океан любви!!!
Спасибо! Особенно за океан любви!

lesya // 8 лютого 2007 17:14
прочитала ваши впечатления от поездки на Тернопольщину. Вы молодцы! забавно все это было читать и очень интересно. желание туда поехать росло с каждой прочитанной строчкой. спасибо. жду новых творений в том же духе. удачи!
Мерси за комплиман! Стараемся описывать наши путешествия живенько, без официоза, чтобы у людей возникало желание все это увидеть. Надеемся, что у посетителей сайта интерес к путешествиям не ограничитсятолько прочтением наших “мемуаров” . Бросайте все и вперед (пока замки не развалились)!!!

леся // 7 лютого 2007 14:14
всем привет! друзья, а приезжайте к нам в харьков! тут тоже есть, чего посмотреть!
До речі, Лесюню, що саме посмотреть у Харкові, можна побачити на нашому сайті. І навіть прочитати. Дійсно, місто варте великої уваги!

Ігор // 5 лютого 2007 13:51
Привіт! Я поставив ссилку на ваш сайт із свого.
Ось мій сайт www.psz2007.narod.ru
У вас чудовий сайт, яб сказав пізнавальний.
Він невідємний для справжнього українця.
Дякуємо, Ігорю! Успіхів Вам!

наталя // 28 січня 2007 17:49
хотим вначале лета с семьей съездить в Трускавец. Подскажите ,пожалуйста куда можно сходить и какие достопримечатальности можно посмотреть?(в радиусе 200 км).
Добрый день, Наталья.
В радиусе 200 км от Трускавца находится много интересного, в том числе и Львов и вся Львовская область.
Как правило во всех санаториях и пансионатах Вам предложат массу экскурсий по местным достопримечательностям, так что можете не беспокоиться в этом плане, скучать Вам не придется.
А вообще-то Трускавец находится в Дрогобычском районе. Советую посмотреть сам Дрогобыч. Это второй по величине город в области с хорошо сохранившейся старинной центральной частью, с большим количеством памятников архитектуры.

Ivan // 26 січня 2007 23:55
Щиро вітаємо колег з вдалим початком. З задоволенням вносимо ваш сайт до нашого передіку “Тематичних інтернет-ресурсів”. Давайте контактувати і співробітничати! Успіхів і натхнення!!! 🙂
****************************************************

“Відлуння віків”
Все про збереження історичних пам’яток в Україні: «жива» стрічка новин + контактна інформація українських пам’яткоохоронних організацій + законодавча база охорони пам’яток + інформація про наукові конференції та пам’яткоохоронні заходи (офіційні та громадські) + тексти тематичних публікацій + велика колекція лінків на пам’яткоохоронні сайти в Україні та за її межами. Рятуймо нашу національну спадщину разом! http://www.pamjatky.org.ua
Дякуємо за відгук і за розміщення посилання на наш сайт. Вам бажаємо успіхів у всьому, особливо у благородній справі порятунку українських скарбів.

леся // 19 січня 2007 13:48
вітаю із святом Хрещення та бажаю вдалих й цікавих подорожей Україною!
Лесю, бажаємо і тобі знаходити час та натхнення для здійснення подорожей.

Леся // 17 січня 2007 18:39
Оце так емоціїї! Во зачепило когось. красиві фотки, доречі.
Лесю, ти найактивніший наш відвідувач і дописувач. Сподіваємось на співпрацю і в подальшому.

// 16 січня 2007 17:12
Ребята,вы лучшие!!! Вы супер!!! Так держать!!!
От души: спасибо!

леся // 9 січня 2007 18:39
всім привіт! Шановні адміни, щось давно не було нових фото і ніяких нових розділів! Чекаю на оновлення сайту.
Будуть скоро Полтава і Диканька.

Alex_Krakovsky // 28 грудня 2006 15:51
Очень понравился сайт, фотографии и информация очень ценные. Жду лета, чтобы поездить по этим местам. Обновляйте почаще 🙂
Спасибо.
Путешествовать, кстати, и зимой можно. Чернигов, например, очень даже красивый зимой. Но только при условии наличия снега.

Ирина Шпачук // 28 грудня 2006 09:56
Спасибо за поздравления! Куда слать фото?
Если хотите что-нибудь прислать, отправьте сообщение из рубрики “Контакты” и я вышлю Вам ответ со своего мыла.

Ирина Шпачук // 27 грудня 2006 13:25
Запис додано! Після перевірки адміністратором запис буде доступним для перегляду.- ???!!!!!!! уберите это!!!! в гостевой пишут свое мнение и хотят видеть его сразу, не зависимо от РЕЗУЛЬТАТА ПЕРЕВИРКИ админа!
вы обижаете цензурой посетителей! конретно меня это задело!
просто надо сразу написать об ограничениях, указать, что неприличные фразы, ссылки и тд будут удалены, а так нельзя!!!
Цензуры нет никакой абсолютно. Это ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО защита от спама.
А если сообщение нам не понравится, но будет иметь отношение к сайту, то оно будет размещено в любом случае без всяких правок.

ирина шпачук // 27 грудня 2006 13:15
Спешу поздравить с наступающими праздниками! Пусть новый год принесет вам популярность и новые творческие успехи! У меня есть красивые фото Харькова, могу поделиться. Предлогаю ввести еще юмористическую страничку, с прикольными фотозаметками и рассказами на тему “как нельзя подорожувати”, с нами со всеми случались казусы в пути.
Всегда с вами!
Спасибо за добрые пожелания. Желаем Ире также творческих успехов в новом году.
Фотографии присылайте.
А что касается “юмористической странички”, то именно такого рода информацией и планируется наполнять сайт. Просто нужно время для наполнения сайта. Со временем будет все.
Еще раз с новым годом!

леся славкіна // 27 грудня 2006 11:54
доречі, “рамки бы надо побагаче!”
Сайт оформлений відповідно до смаків адміністрації, але конструктивну критику ми вітаємо і не виключаємо можливості брати її до відома.

леся славкіна // 27 грудня 2006 11:50
поздоровляю з відкриттям сайту! це важлива справа і хай в новому році ваш ентузіазм не пройде. вдалих та цікавих вам подорожей, адміни!
Вітаємо перший автограф в гостьовій.
Дякуємо, Лесю. Всього тобі найкращого в новому році.